Reklama

Reklama

"Terra Nova" niebawem w Polsce!

"Terra Nova", najnowsza produkcja telewizyjna autorstwa Stevena Spielberga, Petera Chernina, Brannona Bragi i Davida Fury, zagości na polskich ekranach w tym samym tygodniu co w USA. Premiera serialu odbędzie się 2 października w stacji FOX.

"Terra Nova" została nakręcona w Australii i jest jednym z najdroższych seriali w historii telewizji. Premiera w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 26 września, a polscy widzowie zobaczą serial już 6 dni później.

W serialu Spielberg wraca do swoich korzeni, produkcji takich, jak "E.T.", "Jurassic Park", "Indiana Jones" czy "Wojna światów".

Serial śledzi losy rodziny, która przenosi się do czasów prehistorycznych, gdzie osiedla się w pierwszej ludzkiej kolonii Terra Nova, ponieważ świat, na skutek nadmiernego rozwoju i przeludnienia, zmierza ku nieuchronnej zagładzie. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego jest rozpoczęcie życia w nowym miejscu, jakim jest Terra Nova.

Reklama

Rodzina Shannonów przyłącza się do pielgrzymki osadników do nowej osady Terra Nova, pierwszej kolonii ustanowionej w tym świecie. Wydaje się, że nowe miejsce z pięknym, błękitnym niebem, górującymi nad głowami wodospadami i bujną roślinnością daje szansę rozpoczęcia wszystkiego od nowa, jednak nowi przybysze przywieźli ze sobą rodzinny sekret, który może spowodować, że ich obecność w tym miejscu zostanie zagrożone.

Premiera serialu odbędzie się 2 października, o godz. 20.00, w stacji FOX.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Incognita | FOX | serial | Terra Nova

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy