Reklama

Teraz dziecko. A co dalej?

Jeszcze w trakcie ciąży aktorka zapowiadała, że zaraz po porodzie chce wrócić do pracy. Czy jej się to uda?

Świat show-biznesu jest okrutny - szybko zapomina nawet o swoich największych gwiazdach. Anna Mucha, która niedawno urodziła córeczkę, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zamierza jak najszybciej wrócić do pracy.

Reklama

Aktorka bardzo długo trzymała w tajemnicy informację o swojej ciąży. Zdradziła ją dopiero, gdy już nic nie dało się ukryć.

Odmienny stan jednak w niczym jej nie przeszkadzał. Aktorka przez całe dziewięć miesięcy wyglądała kwitnąco. Musiała się też świetnie czuć, bowiem prawie do końca pracowała na planie serialu "Prosto w serce".

Zaangażowała się także w zupełnie nowy projekt. Mucha podjęła się wyreżyserowania krótkiego filmu dokumentalnego. "12 wędrowców" to historia osób, które w wigilię Bożego Narodzenia zapukały do obcych domów.

Zdjęcia zostały zrealizowane w zeszłym roku, jednak nad montażem aktorka pracowała przez cały rok. W związku z tym nawałem zajęć Mucha często żartowała, że urodzi kolejnego pracoholika.

Teraz, kilka tygodni po urodzeniu córeczki, gwiazda spędza czas z rodziną w swoim domu w Warszawie. Wywiadów nie udziela.

Jednak, jak wcześniej zapowiadała: - Jeśli dziecko chce jeść, to musi zrozumieć, że mamusia musi pracować.

Czy aktorka dotrzyma słowa? Nie wiadomo, jej menedżer Filip Mecner mówi, że pojawiają się pewne propozycje, ale jest zbyt wcześnie by o nich opowiadać.

Na pewno zobaczymy ją wkrótce w jednym z odcinków "M jak miłość", będzie to jednak epizodyczna scena.

Ponoć rozważana jest również jej kandydatura jako jednego z jurorów "X Factor". Jedno jest pewne - Anna Mucha nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | co dalej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje