Reklama

Teraz chodzi w glanach!

W serialu "Na krawędzi" jest policjantką, genialną hakerką, judoczką. Maja Hirsch gra tam Tamarę Madejską, dziewczynę po przejściach

Główna bohaterka "Na krawędzi" kiedyś uratowała życie dziewczynie, którą gram. Tamara po tym, jak ją zgwałcono, została narkomanką i tylko dzięki Marcie Sajno wyszła z nałogu i uporała się z problemami psychicznymi. Dlatego dla niej jest w stanie zrobić wiele, nawet być nielojalna wobec kolegów z policji - opowiada aktorka.

Reklama

Maja Hirsch nie pierwszy raz wciela się w rolę stróża prawa i twardej kobiety. Grała już policjantkę Adę w serialu "Pogoda na piątek" i ochroniarkę mafiosa Blachy w "Świadku koronnym". Ale jej postaci to zawsze bohaterki o skomplikowanej osobowości i w trudnej sytuacji życiowej.

- Z tego akurat się cieszę. Aktor musi mieć dramat do zagrania - twierdzi Maja Hirsch. Tamara Madejska z "Na krawędzi" spełnia te wymagania.

Policjantka z wydziału techniki operacyjnej zajmuje się komputerowym rozpracowywaniem zagadek kryminalnych. Jest bardzo dobrą hakerką, sieć nie ma dla niej tajemnic, ale tę umiejętność wykorzystuje nie tylko służbowo. Pomaga w prywatnej wojnie i zemście swojej przyjaciółce, Marcie (Urszula Grabowska).

- Do tej roli nie było tak łatwo się przygotować - wspomina Maja Hirsch. - Np. przez kilka tygodni ostro ćwiczyłam judo pod okiem kaskaderów. Ale było warto! Cieszę się, że gram Tamarę, bo to wreszcie jest bohaterka, której nie mam nic do zarzucenia. Grałam złe dziewczyny na obcasach w "BrzydUli" i "Wiadomościach z drugiej ręki", a teraz jestem dobra i chodzę w glanach - śmieje się aktorka.

Jej postać czekają jeszcze trudne chwile. Marta, obawiając się o swoje życie, wręczy Tamarze pełnomocnictwa do prowadzenia fundacji La Liberta. A to może okazać się kolejnym zagrożeniem dla policjantki. Ponadto jej koledzy wpadną na trop handlarza żywym towarem, który zastawił na nią pułapkę w klubie. Czy Tamara nie padnie jego ofiarą kolejny raz?

- To świetny scenariusz, sama nie mogłam się doczekać kolejnych odcinków - więc naprawdę warto śledzić rozwój wydarzeń - gwarantuje Maja Hirsch.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Na co do kina?

To i Owo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Hirsch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje