Reklama

"Ten program zmienia życie"

Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

- Jeśli ktoś mi mówi, że przy odrobinie zaangażowania mam szansę nauczyć się tańczyć, a pomagać mi w tym będzie świetny partner, to nie można powiedzieć "nie" - tłumaczyła.

Reklama

- Zwłaszcza jeżeli ma się z tyłu głowy takie marzenie. Zawsze myślałam, że fajnie byłoby nauczyć się tańczyć, ale nigdy nie znajdowałam na to czasu. To była jedna z rzeczy, które odkładałam na później.

Wendzikowska studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, a także zdobyła tytuł magistra dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, uczyła się też w Londynie. Dotychczas zagrała w kilku polskich filmach i serialach. Dodatkowo pracuje jako prezenterka telewizyjna oraz korespondentka programu "Dzień Dobry TVN".

Wrażenia Wendzikowskiej wyniesione z pierwszych treningów nie różnią się od doświadczeń innych uczestników show.

- Jest ciężko, jest naprawdę ciężko. To ogromny wysiłek fizyczny i ciężka praca techniczna: nogi, ręce, głowa, postawa, balans ciałem. Długo trwa, zanim zacznie się czerpać satysfakcję z tego, co się robi. Droga do celu usłana jest mnóstwem drobnych porażek i wielkich frustracji - wyznała.

Dziennikarka jest bardzo zadowolona ze współpracy z wybranym dla niej partnerem, Michałem Stukanem.

- Michał jest ostoją łagodności, jest bardzo cierpliwy. Nie zrażają go moje chwilowe załamania i komentarze typu "nie wiem, nie umiem, nie potrafię, nie będę, nie tańczę!". Myślę, że osobowościowo jesteśmy bardzo dobrze dopasowani.

Wendzikowska wyznała, że łączy z "Tańcem z gwiazdami" pewne nadzieje. Oprócz możliwości nauki tańca pod okiem doskonałych trenerów i z pomocą zawodowego tancerza, chciałaby stać się osoba bardziej otwartą i śmiałą.

- Już widzę, że ten program zmienia życie, zmienia nastawienie do świata. Chciałabym się trochę otworzyć, ośmielić i myślę, że taniec mi w tym pomoże. W tańcu trzeba otwierać się emocjonalnie. To nie są tylko kroki, układ i choreografia, to są też emocje. Czuję, że będę do tego zmuszona i myślę, że mi to bardzo dobrze zrobi - powiedziała.


Przypomnijmy, że w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" bierze udział już tylko 13 gwiazd, które walczą o Kryształową Kulę. W pierwszym odcinku odpadli Zbigniew Urbański z Izabelą Janachowską.

Lista uczestników:

Katarzyna Zielińska - Rafał Maserak,
Aleksandra Kisio - Łukasz Czarnecki,
Katarzyna Pakosińska - Stefano Terrazzino,
Kacper Kuszewski - Anna Głogowska,
Dariusz Kordek - Blanka Winiarska,
Weronika Marczuk - Jan Kliment,
Michał Szpak - Paulina Biernat,
Marta Krupa - Przemysław Juszkiewicz,
Stanisław Karpiel-Bułecka - Magdalena Soszyńska-Michno,
Bilguun Ariunbaatar - Janja Lesar,
Jagna Marczułajtis - Krzysztof Hulboj,
Anna Wendzikowska - Michał Stukan
Kazimierz Mazur - Bianka Żubrowska.

"Taniec z gwiazdami" emitowany jest przez TVN od wiosny 2005 roku. Do tej pory najchętniej oglądana była trzecia odsłona show, która gromadziła przed telewizorami średnio 6,7 mln widzów.

Przypomnijmy, że poprzednią, 12. edycję programu, oglądało średnio 4,62 mln widzów. Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów.

Drugi odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już w najbliższą niedzielę, 11 września, o godz. 20.00 na antenie TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama