Reklama

Reklama

Telewizja śniadaniowa: Miły start dnia

Czego potrzebujemy rano, by dobrze się obudzić? Na pewno aromatycznej kawy i... programu śniadaniowego. Który lubimy bardziej?

W dni powszednie mamy aż trzy programy śniadaniowe nadawane o różnych porach i każdy może tu znaleźć coś dla siebie. W weekend zaś pozostają dwa - "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Dzień Dobry TVN" i one już rozgrywają między sobą prawdziwą wojnę o widza, która rozpoczyna się punktualnie o godz. 8:30.

Według statystyk więcej widzów gromadzi ten drugi. Dlaczego tak się dzieje? - Ten program robią ludzie z pasją - oto cała tajemnica - mówi Bartosz Węglarczyk, jeden z gospodarzy show.

- I chodzi tu nie tylko o prowadzących, ale o całą ekipę: redakcję, techników. Wszyscy przysłuchują się toczącym się w studiu rozmowom, oświetleniowcy, operatorzy kamer. Jednym słowem, ludzie, którzy tworzą ten program, po prostu to lubią. A to przekłada się na sympatię widzów - dodaje.

Reklama

Choć to, co mówi dziennikarz, na pewno nie jest bez znaczenia, powód większej widowni "DD TVN" może być też bardziej prozaiczny. Po prostu program zdążył już nas do siebie przyzwyczaić. Na antenie obecny jest niemal 7 lat. A weekendowe "Pytanie..." dopiero kilka tygodni. Czy się rozkręci?

Hubert Urbański, który prowadzi magazyn razem z Marzeną Rogalską mówi tak: - 'Pytanie na śniadanie' to idealne rozpoczęcie dnia zwłaszcza w weekend. Widz znajdzie tu ciekawe, lekkie tematy i przede wszystkim dużo uśmiechu. Bo przecież właśnie to - plus dobra kawa - potrzebne jest nam, żeby dobrze się obudzić.

Tak więc, mimo że na razie pod względem oglądalności zwycięża "Dzień dobry TVN", twórcy tego programu nie powinni spoczywać na laurach, bo młode "Pytanie na śniadanie" może ich wkrótce prześcignąć.

W roli weekendowych gospodarzy obsadzono wspomnianych Rogalską i Urbańskiego, wprost uwielbianych przez ludzi, a rozmowy przez nich prowadzone są naprawdę ciekawe. Do tego "Pytanie..." ma bardzo miłe dla oka studio. Program TVN musi mocno trzymać swój poziom, jeśli nie chce dopuścić, by to Dwójka budziła widzów w weekendy.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Super TV
Dowiedz się więcej na temat: telewizje | telewizja śniadaniowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy