Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszego uczestnika

Znamy już pierwszą uczestniczkę ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami". To Sandra Kubicka. Czy 22-letnia topmodelka opanuje parkietowe figury do perfekcji?

Kto będzie miał to szczęście i zostanie jej partnerem?

Media donoszą, że w wiosennej edycji programu "Taniec z gwiazdami" będziemy mogli oglądać przepiękną Sandrę Kubicką. W serwisie informacyjnym "Fakt"  czytamy: "Sandra już rok temu mocno rozważała, czy skusić się na pląsy na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Niestety, przez zobowiązania w USA nie mogła zgrać terminów. Teraz udało jej się tak ustawić grafik, by móc dołączyć do grona uczestników show".

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat. Od ośmiu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracuje ze znanymi markami modowymi. Fotografie z jej wizerunkiem były publikowane m.in. w takich czasopismach jak "Cosmopolitan", "Fashion Magazine", "Glamour" czy "Playboy". Kubicka jest drugą polska modelką, której zdjęcia pojawiły się na stronach magazynu "Treats!".  Kubicka jest na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

Reklama

Prywatnie partnerem 22-letniej modelki jest francuski DJ i producent muzyki - Cedric Gervais.

Reklama

Reklama

Reklama