Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Beata Tadla

To będzie jedna z najciekawszych par wiosennej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka Beata Tadla w dzieciństwie marzyła, by zostać aktorką, ale przez lokalne radio trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Udział w programie to dla niej przełamanie stereotypów i podjęcie wyzwania, które zdecydowanie rożni się od jej codzienności.

Beata Tadla zatańczy z Janem Klimentem, a Jarosław Kret najprawdopodobniej z jego żoną

W życiu empatyczna optymistka i perfekcjonistka wymagająca w pierwszej kolejności od siebie, zawsze dbająca o otaczających ją ludzi. Jest autorką kilku książek, a pracę dziennikarki telewizyjnej łączy z zamiłowaniem do języka polskiego. W 2010 roku w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej otrzymała ten prestiżowy tytuł.

Zawsze lubiła ruch i taniec, więc jej nauczyciel i partner w programie Jan Kliment pewnie nie będzie miał problemu, by wydobyć z ich wspólnego tańca, to co najlepsze. Doświadczony tancerz, ulubiony Czech wszystkich Polaków, w poprzedniej edycji programu po raz pierwszy sięgnął po Kryształową Kulę, triumfując w parze z Natalią Szroeder.

Reklama

Czy teraz z Beatą Tadlą, dziennikarką stacji Nowa TV, ma szanse powtórzyć ten sukces?

Co ciekawe, w programie wystąpi też życiowy partner Tadli, prezenter pogody Jarosław Kret. Jak nieoficjalnie podają media, zatańczy on w parze z żoną... Klimenta, Lenką Tvrzovą.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już od marca w Polsacie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje