Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan kolejnym uczestnikiem show!

Producenci "Tańca z Gwiazdami" odsłaniają kolejne karty! Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że pierwszą uczestniczką, która pojawi się w nadchodzącej edycji, jest Barbara Kurdej-Szatan. Teraz okazuje się, że na tanecznym parkiecie będzie walczyć z własnym mężem!

To już pewne! W nadchodzącej edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" do bitwy o Kryształową Kulę staną: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan! 

Reklama

Informacja o tym, że piękna aktorka zatańczy w "TzG", pojawiła się w mediach społecznościowych już kilka dni temu. Teraz producenci ujawnili, że swoich sił na tanecznym parkiecie spróbuje również jej mąż - Rafał Szatan.

"Aktor, wokalista, laureat 2.miejsca w naszym fenomenalnym show @twojatwarzbrzmiznajomo - Rafał Szatan @rafal.szatan_this_is_me Witamy na parkiecie 10.edycji @tanieczgwiazdami" - czytamy w opisie.

Wiadomość o tym, że jedno z najbardziej rozpoznawalnych małżeństw w polskim show-biznesie będzie ze sobą rywalizować w programie, zelektryzowała widzów komentujących tę decyzję w sieci:

 "Super, powodzenia na pewno będzie ciekawie i emocjonująco!"

 "Oooo, będzie wesoło!"

 "Niee... Za dużo Szatanów, tworzy się piekło"

Pojawiły się także pierwsze przypuszczenia dotyczące tanecznych partnerów Barbary i Rafała. Według niektórych komentujących ciekawym rozwiązaniem mogłoby być połączenie z Janem Klimentem i jego żoną Lenką:

 "Niech zgadnę, Rafał tańczy z Lenką, a Basia z Jankiem? Jak w przypadku Kreta i Tadli???"

 "Pewnie zatańczy z @lenkakliment a @kurdejszatan z @janekkliment"

O tym, z kim zatańczą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, dowiemy się zapewne za kilka tygodni, kiedy "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" powróci na telewizyjne ekrany. Nieco wcześniej natomiast poznamy kolejnych uczestników show. Jedno jest pewne - emocji na pewno nie zabraknie!

Autor: Sabina Obajtek

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Rafał Szatan | Barbara Kurdej Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje