Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Kto z kim zatańczy w piątej edycji show?

​Wciąż pojawiają się spekulacje, kto w kim zatańczy w piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak na razie, Polsat nie ujawnił listy uczestników programu.

​Wciąż pojawiają się spekulacje, kto w kim zatańczy w piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak na razie, Polsat nie ujawnił listy uczestników programu.
W finale czwartej edycji show w Polsacie Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz zostali pokonani przez Ewelinę Lisowską i Tomasza Barańskiego /AKPA

W mediach w poniedziałek, 18 stycznia, pojawiła się lista uczestników piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Podobno na parkiecie zobaczymy takie pary, jak m.in. Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański, Nina Tyrka i Waldemar Błaszczyk, Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak, Joanna Opozda i Kamil Kuroczko, Magdalena Soszyńska-Michno i Andrzej Krzywy czy Dorota Chotecka-Pazura i Robert Kochanek.

Jak się jednak okazuje, od tych publikacji odcina się telewizja Polsat, na antenie której widzowie od marca będą oglądać nową serię tanecznego show. Polsat nadal jednak kompletuje listę uczestników.

"Nie ujawnialiśmy jeszcze listy TzG, w stosownym czasie odsłonimy szczegóły" - poinformował Interię Konrad Stachurski, szef działu PR Telewizji Polsat.

Reklama

Jedyna potwierdzona przez Polsat informacja jest taka, że Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.

"Potwierdzam, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, wiosną piątą edycję 'Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami'" - powiedział Konrad Stachurski.

Sykut-Jeżyna zastąpi tym samym tancerkę Annę Głogowską, która z formatem związana była od wiosny 2014 roku, czyli od momentu, w którym show trafił do Polsatu (wcześniej program emitowany był w TVN). Sama Głogowska nie kryła rozczarowania tą decyzją władz Polsatu.

Wiadomo, że nie zmieni się skład jury. Pary oceniać będą ponownie: Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, którzy w finale pokonali Agnieszkę Kaczorowską i Łukasza Kadziewicza.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL