Reklama

"Taniec z gwiazdami" bez Tyszkiewicz!

W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz. Tę informację potwierdziła w piątek, 15 lipca, stacja TVN. To już kolejne zmiany, jakie zachodzą w najnowszej edycji tanecznego show.

Pierwsza dama polskiego kina, która może poszczycić się imponującym dorobkiem filmowym, w składzie sędziowskim programu zasiadała od samego jego początku. Przez 6 lat dopingowała tańczące pary i zagrzewała ich do walki o finał programu.

Reklama

Za urok pokochali panią Beatę Tyszkiewicz nie tylko widzowie i uczestniczy programu, ale również produkcja tworząca program. Ale czas na zmiany...

Jak się okazuje, w programie nie zobaczymy także Zbigniewa Wodeckiego.

W rozmowie z "Super Expressem" muzyk wyznał: "Mogę oficjalnie powiedzieć to, że nie będzie mnie w 'Tańcu z gwiazdami'. Nie mogę powiedzieć, że się cieszę, ale przyznam, że dobrze się stało, tak jak się stało".

Czy pozostali jurorzy - Iwona Pavlovic i Piotr Galiński - także pożegnają się z tanecznym show? Nie wiadomo.

W kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami" rolę oceniających przejmą zatem nowi jurorzy. Kim będą? "Szczegóły niebawem" - informuje na swej stronie TVN.

To nie wszystkie zmiany. Przypomnijmy, że 6 lipca ujawniono, ze po kilku latach współpracy Katarzyna Skrzynecka rezygnuje z prowadzenia show. Dzisiaj już wiemy, że lubiana prezenterka, aktorka i wokalistka jest w ciąży, ale kto pojawi się u boku Piotra Gąsowskiego we wrześniu, nie ujawniono. Podobno trwają poszukiwania odpowiedniej kandydatki.

W przeprowadzonej przez nas ankiecie, w której zadaliśmy pytanie, kto powinien zastąpić Skrzynecką, bezdyskusyjnie wygrała Dorota Wellman. Współprowadząca śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN" zdobyła aż 26% wszystkich głosów.

Zobacz wyniki ankiety!

Produkcja programu zapewnia, że 13. edycja "Tańca z gwiazdami" przyniesie wiele niespodzianek i zacznie nowy etap w historii programu.

Do udziału w tanecznym show dali się już namówić m.in. dziennikarka i aktorka Anna Wendzikowska, narciarz Stanisław Karpiel, znany z "M jak miłość" aktor Kacper Kuszewski i była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju Katarzyna Pakosińska.

Według nieoficjalnych informacji, w show wystąpią również: aktorki Edyta Olszówka i Katarzyna Zielińska oraz Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury.

Kto, Waszym zdaniem, mógłby znaleźć się w gronie jury i zastąpić Beatę Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: edycji | TVN SA | tańce | Nie | 'Gwiazdy' | 'Taniec z gwiazdami'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje