Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami 4": Pożegnanie z Magdaleną Lamparską [odcinek 2]

W drugim odcinku czwartej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" najlepsi okazali się Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Z show musieli pożegnać się Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko. Widzowie obejrzeli zmagania uczestników show w piątek, 18 września, w Polsacie.

W drugim odcinku czwartej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" najlepsi okazali się Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Z show musieli pożegnać się Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko. Widzowie obejrzeli zmagania uczestników show w piątek, 18 września, w Polsacie.
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska znów zachwycili widzów i jurorów /AKPA

W piątkowy wieczór jako pierwsi na parkiet wkroczyli Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek. Para zatańczyła rumbę.

"Małgosia teraz możesz wyluzować. Piękne przejścia figur, podobała mi się twoja płynność, musisz tylko bardziej obciążyć biodra. Brawo" - powiedział oczarowany Michał Malitowski. "Taniec to odwaga i śmiałość - powiedział Einstein, a ja bym dodała, że jeszcze piękne nogi" - przyznała Beata Tyszkiewicz. "Brawo dla choreagrafów. Niestety zero pracy bioder... ale wyglądałaś cudnie" - stwierdziła Czarna Mamba. Para otrzymała 30 punktów.

Reklama

Kolejny duet wieczoru - Artur Pontek i Natalia Głębocka - zatańczyli walca wiedeńskiego.

"Arturze, jesteś bardzo muzyczny. Gesty w punkt, tańczysz uroczo, ale - błagam - w walcu wiedeńskim stopy zawsze od pięty" - powiedziała Iwona Pavlovic. "W pana tańcu podobała mi się pana pewność. A piętami niech się pan nie przejmuje" - dodał Andrzej Grabowski. Para zebrała 34 punkty.

Anna Cieślak i Rafał Maserak przygotowali na ten wieczór jive.

"Bardzo dobrze zagrane, wszystkim nam się podobało. Aktorsko świetnie, miałaś nogi aktywne i to mi się podobało" - powiedział Michał Malitowski. "Jak już się nauczysz kroków, to twoja dusza sama tańczy i tak było" - oświadczyła Beata Tyszkiewicz. Iwona Pavlovicz stwierdziła, że w tańcu brakowało jej kroku podstawowego, ale została zakrzyczana przez pozostałych jurorów... Ostatecznie para zebrała 33 punkty.

Cleo i Jan Kliment zaprezentowali się w walca angielskim.

"Szczęściem było patrzeć na panią" - komplementował Cleo Andrzej Grabowski. "Ten program jest wylęgarnią talentów. Jest piękny poziom. Naprawdę" - stwierdziła Czarna Mamba. "Życie ma swój rytm, ważne żeby umieć się wznosić i ja to tutaj w tym tańcu widziałam" - wyznała Beata Tyszkiewicz. "Nóg w ogóle nie było widać, ale bardzo mi się podobało" - z właściwym sobie humorem oświadczył Michał Malitowski. Para otrzymała 34 punkty.

Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa zatańczyli w drugim odcinku show cha-chę.

"Patryk, ty taki kręcioł jesteś. Świetny jesteś! Oszukujesz, że coś umiesz zatańczyć" - powiedziała na początek Iwona Pavlovic. "Brakowało mi tej cha-chy w cha-chy. Trochę za dużo show, a za mało tańca towarzyskiego" - dodał Malitowski. "Jak na początek i drugie odcinek, to całkiem nieźle" - przyznał Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali tej parze 28 punktów.

Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko przygotowali walca angielskiego.

"Były między wami piękne emocje, podobał mi się wasz kontakt. Gorzej troszkę niż Cleo, która też tańczyła walca angielskiego" - powiedział Michał Malitowski. "Spełniłaś marzenia babci, a to jest najważniejsze" - dodała Beata Tyszkiewicz, nawiązując do wypowiedzi babci aktorki. "Oddaliście atmosferę tańca, ale tylko tyle" - przyznała Czarna Mamba. "Co tu można porównywać, nie wolno tak robić" - skrytkował postawę Malitowskiego, Andrzej Grabowski. "Pani tańczyła wspaniale. Nie wiem, jakie to było technicze. Ja patrzyłem na panią i się uśmiechałem" - oświadczył Grabowski. Para zebrała 27 punktów.

Rafał Mohr i Nina Tyrka pokazali na parkiecie jive.

"Bardzo czekałam na jive. Bardzo to było rytmicznie, jestem pod dużym wrażeniem. Może za mało bioder, ale co tam" - wyznała Czarna Mamba. "Zapewniam, że cały Bytów za panem szaleje i ja za panem szaleję" - powiedział Andrzej Grabowski. "To było porywające" - dodała uśmiechnięta Beata Tyszkiewicz. "Zastanawiałem się, jak aktor dramatyczny może tańczyć jive. Ale było świetnie. Gratulacje" - przyznał Michał Malitowski. Para otrzymała 34 punkty.

Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino zaprezentowali się przed publicznością w walcu wiedeńskim.

"Jestem pewien, że przetańczyć z panią noc, to byłaby przyjemność. Brawo!" - zakrzyknął Andrzej Grabowski. "Narażę się fankom Stefano, ale nie lubię twojego standardu. Najlepiej było, jak tańczyłaś... sama, bez Stefano. A Stefano bardzo ładnie ci asystował" - powiedziała Iwona Pavlovic. "Stęskniłem się za tobą Stefano. Dzisiaj było o wiele lepiej... Bardzo się cieszę, że pani jest w tym programie. Chyba dzisiaj bym na panią zagłosował" - dodal Malitowski. Dla pary 29 punktów.

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli rumbę.

"Jeśli chodzi o technikę, to było straszne, ale za to jakie to były emocje! Szok! Wszedłeś w taniec, to było świetne. Totalnie" - oświadczył Michał Malitowski. "Zapewniam pana, że wszyscy pana koledzy zazdroszczą panu tej naszej seksbomby, Agnieszki" - przyznała Beata Tyszkiewicz. "Uważam, że całkiem dobrze się odnalazłeś. Biodra pracowały nie idelenie, ale pracowały" - dodała Iwona Pavlovic. Para otrzymała 35 punktów.

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański zaprezentowali się w tańcu współczesnym (jazz).

"Tomek jesteś świetnym tancerzem towarzyskim i masz też doświadczenie w tańcu współczesnym. Ale ty Ewelina dzisiaj wcale nie odstawałaś, ani na krok" - zakrzyknął zachwycony Malitowski. "Aby dobrze zatańczyć, trzeba być otwartym. Wy się tu bardzo otworzyliście" - powiedziała Beata Tyszkiewicz. "To jest Ewelina twoja bajka. Całkowicie się tu odnalazłaś" - przyznała zadowolona Pavlovic. "Ja się na tańcu nie znam, wobec tego wypowiem się na temat emocji, a one były i to mi się podobało" - powiedział Grabowski. Zachwyceni juorzy przyznali parze 38 punków, najwięcej tego wieczoru.

Oto oceny, jakie zebrały pary:

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański - 38 punktów
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska - 35 punktów
Artur Pontek i Natalia Głębocka - 34 punkty
Cleo i Jan Kliment - 34 punkty
Rafał Mohr i Nina Tyrka - 34 punkty
Anna Cieślak i Rafał Maserak - 33 punkty
Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek - 30 punktów
Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino - 29 punktów
Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa - 28 punktów
Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko - 27 punktów

Po głosowaniu jurorów i widzów z show Polsatu musieli pożegnać się Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL