Reklama

Reklama

"Tabu": Tom Hardy w XIX-wiecznym Londynie

Na 8 stycznia zaplanowano premierę nowego serialu HBO "Tabu". W głównej roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby odziedziczyć spadek po ojcu, zobaczymy Toma Hardy'ego.

Na 8 stycznia zaplanowano premierę nowego serialu HBO "Tabu".  W głównej roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby odziedziczyć spadek po ojcu, zobaczymy Toma Hardy'ego.
Tom Hardy w serialu "Tabu" /HBO

Akcja serialu "Tabu" rozgrywa się w Londynie w 1814 roku. Żądny przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) powraca niespodziewanie po dziesięciu latach z Afryki. Mężczyzna wierzy, że uda mu się przejąć po ojcu ogromne przedsiębiorstwo. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Okazuje się, że dziedzictwo pozostawione przez zmarłego biznesmena jest zgoła inne niż to się mogło na początku wydawać. Delaney występuje przeciwko Kompanii Wschodnioindyjskiej, grając niebezpieczną grę pomiędzy zwalczającymi się Anglią i Ameryką.

Reklama

Nastrojowy, brawurowo zrealizowany serial, który bezbłędnie oddaje ducha dziewiętnastowiecznego Londynu. Autorami scenariusza są Tom Hardy oraz jego ojciec Chips. Produkcja wyróżnia się wyrazistymi, pełnymi niuansów bohaterami oraz niezapomnianym klimatem.

W głównych rolach, obok Hardy’ego, zobaczymy na ekranie m.in.: Leo Billa ("Dziewczyna z tatuażem"), Oonę Chaplin ("Gra o tron") oraz Davida Haymana ("Chłopiec w pasiastej piżamie"). Producentem serialu jest Ridley Scott ("Gladiator").

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy