Reklama

Szymon Majewski na deskach teatru

Showman Szymon Majewski zadebiutuje w teatrze w podwójnej roli - napisał sztukę, w której zagra. Zobaczymy go w spektaklu "One Mąż Show". "Szymon udowodni, że ma niezwykły talent i poczucie humoru" - zapowiada Maria Seweryn z warszawskiego Och-Teatru.

"Będzie to opowieść o dwojgu ludziach, którzy od ponad dwudziestu lat podróżują jedną łódką, a mimo to czasami nadal zdarza im się wiosłować w innych kierunkach. Przede wszystkim jednak będzie to spektakl, w którym widzowie - mam nadzieję - zobaczą także swoje doświadczenia i radości, bo czy wobec miłości nie jesteśmy jednakowo bezbronni?" - mówi tajemniczo Majewski.

Reklama

"One mąż show" to przedstawiany przez niego monolog. Na przykładzie swojego małżeństwa Majewski w zabawny sposób opowiada o relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona, kłopotach i radościach współczesnego związku. Spektakl ilustrowany będzie zdjęciami z historii jego małżeństwa.

Premiera "One mąż show" odbędzie się 13 czerwca w Och-Teatrze. Spektakl powstał na podstawie tekstu Szymona Majewskiego. Artystyczną opieką projekt objęły Krystyna Janda i Maria Seweryn.

"Z Szymonem znamy się od paru dobrych lat. Przede wszystkim jednak jest też naszym widzem. Widujemy się na premierach, wymieniamy się poglądami o teatrze" - mówi PAP Life Maria Seweryn, dyrektor Och-Teatru. To Majewski wpadł na pomysł spektaklu i przekonał ją, że warto ten projekt zrealizować.

"Teatr jest jednym z tych miejsc, gdzie najlepiej można się przekonać, czy ktoś ma talent, czy go nie ma, czy ma poczucie humoru, czy go nie ma. Oglądałam już dwie próby Szymona i wydaje mi się, że Szymon udowodni, że ma niezwykły talent i poczucie humoru. Ciężko to przyrównać do czegoś innego. Jest tak silną, specyficzną osobowością. Potrafi nawiązać wyjątkowy kontakt z publicznością" - ocenia go Seweryn.

Po odejściu z telewizji TVN w 2011 roku, Majewski angażuje się w różnorodne projekty. Był gwiazdą w kampanii reklamowej jednego z banków, budził Polaków w radiowym programie "Szymorning". Na kanale YouTube prowadzi kanał SzymonMajewskiSam.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: one | teatry | Majewski na deskach teatru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje