Reklama

Szybkie pocieszenie po Ryśku?!

Wkrótce Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) z "Klanu" owdowieje. Co powiedzą ludzie, gdy w jej życiu szybko pojawi się inny mężczyzna?

Wbrew głośnym spekulacjom, Grażyna Lubicz wcale nie targnie się na swoje życie po niespodziewanej śmierci męża Ryszarda (Piotr Cyrwus).

Reklama

Odejście aktora z serialu wywołało falę domysłów, plotek i spekulacji na temat tego, co wydarzy się w życiu bohaterów "Klanu" po przedwczesnej śmierci Ryśka. Dużo mówiło się o kolejnej tragedii w rodzinie Lubiczów...

- Wdowa po Ryszardzie Lubiczu z całą pewnością nie będzie chciała popełnić samobójstwa - mówi Paweł Karpiński, producent "Klanu".

- Taka myśl nawet nie przyjdzie jej do głowy! Proszę pamiętać, że Grażynka jest głęboko wierzącą katoliczką. Samobójstwo kłóciłoby się więc z jej światopoglądem.

Oczywiście załamana Grażynka będzie mogła liczyć na wsparcie całej rodziny. W jej życiu ponownie pojawi się profesor Maksymilian Bogucki (Cezary Morawski), którego chorą na stwardnienie rozsiane żoną Lidią (Magdalena Cwen) opiekowała się przed śmiercią.

Pomagać jej będzie także najlepszy przyjaciel Rysia, czyli Mariusz Kwarc (Mariusz Krzemiński). Odwdzięczy się jej za rady po tym, jak żona Joanna (Agata Stawarz) zostawiła go z małym dzieckiem i odeszła do innego mężczyzny.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szybka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje