Reklama

Szulim nie będzie leniuchować

Agnieszka Szulim znalazła się w gronie gospodarzy"Dzień dobry wakacje". Czy wykorzysta szansę na to, aby umocnić swoją pozycję w TVN?

Wśród prezenterów "Dzień Dobry TVN" nastąpiły roszady. Letnią odsłonę magazynu (sobota i niedziela, godz. 8:30) prowadzą ci sami dziennikarze, m.in.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Meller i Bartek Węglarczyk, ale w różnych konfiguracjach.

Reklama

Dołączyła do nich też, tak jak rok temu, Agnieszka Szulim. Czy tym razem któraś z koleżanek może czuć się zagrożona jej obecnością?

- Ludzie mają słabość do dziwnych spekulacji: kto kogo wygryzie, kto kogo nie lubi... - mówiła w jednym z wywiadów Agnieszka, zapytana o to, czy chce zająć miejsce Kingi Rusin w "DD TVN". - Nikogo nie mam zamiaru wygryźć.

To jednak nie zamknęło ust plotkarzom. Niedawno mówiło się, że gwiazda może zastąpić Magdę Mołek, ale póki co ta pogłoska się nie potwierdziła.

Tymczasem dowiedzieliśmy się w stacji, że Agnieszka Szulim najprawdopodobniej będzie współprowadzić "DD wakacje" w parze z Marcinem Mellerem i Robertem Kantreitem. Jeśli ten plan się utrzyma, to być może jedna z par tak przypadnie widzom do gustu, że przetrwa dłużej niż dwa miesiące?

W każdym razie prezenterka ma szansę umocnić swoją pozycję w telewizji. W minionym sezonie jej program "Na językach" stracił na popularności w porównaniu z emitowaną rok wcześniej pierwszą serią.

Ponadto w show dziennikarka zaogniła osobisty konflikt z Dodą, którym nie przysporzyła sobie splendoru. Agnieszka prowadzi również "Stylowy magazyn", ale warto, żeby trzymała rękę na pulsie.

AL

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: leniuchowanie | „Dzień dobry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje