Reklama

Szulim bez "Pytania na śniadanie"

Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

Agnieszka Szulim uzasadnia, że odchodzi z "Pytania na śniadanie", żeby skupić się na "Bitwie na głosy", którą jesienią będzie prowadzić wspólnie z Hubertem Urbańskim.

Reklama

"Ze smutkiem, ale jednocześnie z pełną wiarą w to, że wszystkie zmiany są po coś i, że czasami trzeba zamknąć jedne drzwi, żeby mogły otworzyć się inne, żegnam się z redakcją `Pytania na śniadanie'. Czas iść dalej" - poinformowała prezenterka.

Agnieszka Szulim prowadziła "Pytanie na śniadanie" przez dwa i pół roku.

W majowym wydaniu programu podczas rozmowy na temat legalizacji leków z marihuaną. goszczący w studio profesor Mariusz Jędrzejko zarzucił prowadzącej, że pali marihuanę od 15 lat.

- Jestem wewnętrznie zdruzgotany tym, jak pani redaktor mi przed chwilą mówi, że pali marihuanę od 15 lat. Pracuje pani w publicznej telewizji - mówił profesor. Dziennikarka zaczęła tłumaczyć, że nic takiego nie mówiła, wówczas profesor zarzucił jej, że "łże na antenie telewizji publicznej".

Kierownictwo TVP2 skierowało sprawę do Akademii Telewizyjnej TVP. Po analizie sytuacji dokonanej zarówno przez dyrektora anteny, jak i ekspertyzy sporządzonej przez specjalistów AT TVP, zdecydowano, że dziennikarka "Pytania na śniadanie" zostanie pisemnie pouczona.

Pod koniec lipca z "Pytania na śniadanie" odeszła inna prowadząca - Beata Sadowska, która występowała w programie i TVP2 przez 6 lat . W "Pytaniu na śniadanie" zostaje za to Tomasz Kammel. Prezenter zapowiedział, że jesienią będzie prowadzić program w środy i soboty.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje