Szukają polskiej Nigelli Lawson

Zakończyły się castingi do konkursu "Gotuj o wszystko", w którym do wygrania jest kontrakt kucharza programu "Dzień Dobry TVN" oraz staż w ekskluzywnej restauracji. Teraz czas na pokazy w programach na żywo.

Telewizja TVN za pośrednictwem śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN" szuka polskiej bogini kuchni na miarę brytyjskiej Nigelli Lawson. Konkurs cieszy się sporą popularnością. Wpłynęło niemal tysiąc zgłoszeń z całej Polski. Spośród 48 kobiet wybrano osiemnaście uczestniczek, które przejdą do drugiego etapu.

Reklama

Już od 10 marca, w każdą środę między 8.:30 a 10:00 w szranki stawać będą trzy panie. Pojedynki będą odbywać się w zaskakujących miejscach. Przekonamy się, czy remiza strażacka, port, budowa lub hala kupiecka sparaliżują je, czy wręcz przeciwnie - pobudzą ich kulinarną wyobraźnię.

Zadania, które postawi przed nimi jury, w którego składzie znajdzie się m.in. Andrzej Polan - kucharz na stałe współpracujący z "Dzień Dobry TVN", będą albo śmiesznie łatwe, albo okrutnie trudne.

Do każdego odcinka zostanie dodatkowo zaproszony specjalny gość, który będzie miał za zadanie pomóc w podjęciu decyzji, która z trzech Pań ma przejść do etapu półfinałowego.

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | na żywo | dzień dobry | „Dzień dobry | Dzień Dobry TVN | Lawson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje