Syn Justyny Steczkowskiej w "Hell's Kitchen"

Już w najbliższy wtorek, 8 września, startuje czwarta edycja "Hell's Kitchen". Gościem restauracji będzie syn Justyny Steczkowskiej - Leon Myszkowski, który zdradził na planie, że bardzo chciałby wziąć udział w programie jako uczestnik.

Gościem pierwszego odcinka 4. edycji "Hell's Kitchen" będzie Leon Myszkowski

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wygląda piekielna restauracja. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję gotować w tak profesjonalnej kuchni - powiedział zachwycony Leon Myszkowski.

Reklama

Syn Justyny Steczkowskiej od niedawna prowadzi wideobloga kulinarnego i wszystko wskazuje na to, że to właśnie z kuchnią nastolatek będzie chciał związać swoje życie zawodowe.

Leon nie ukrywa, że praca w kuchni zarządzanej piekielną ręką samego szefa Wojciecha Modesta Amaro może być cennym doświadczeniem.  

- Chciałbym wystąpić w "Hell's Kitchen", ale jeszcze nie teraz. Jeśli za rok program wciąż będzie na wizji, to z pewnością się zgłoszę - zdradził Leon Myszkowski.

Przypomnijmy, że w "Hell's Kitchen" czternaścioro uczestników walczy o 100 tysięcy złotych oraz o pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

Kim są nowi uczestnicy? Jak poradzą sobie podczas pierwszego serwisu? Dowiemy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje