Reklama

Reklama

Święta przed telewizorem: Hity filmowe na Gwiazdkę

Stacje telewizyjne prześcigają się w coraz to atrakcyjniejszych propozycjach filmowych na święta. Która stację wybiorą widzowie? Podpowiadamy, co można obejrzeć w telewizji podczas świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia - 24 grudnia

"Kevin sam w domu"
Polsat, godz. 20.05
Nie ma świąt bez Kevina! Bohater świątecznego superprzeboju zostaje sam w domu. Tymczasem grający go, 36-letni dziś Macaulay Culkin, mówi, że jako nastolatek lubił uciekać z mieszkania rodziców. - Nigdy nie byłem domatorem. Ciągnęła mnie przygoda - twierdzi. Może dlatego tak dobrze czuje się w roli wokalisty The Pizza Underground? - W trasie jestem naprawdę wolny - podkreśla.

"Powiedz tak"
TVP2, godz. 20.10
Przedsiębiorcza Mary Fiore zajmuje się organizowaniem ślubów i wesel, sama jednak nie ma szczęścia w miłości. Niestety, podobny problem dotyczy Jennifer Lopez (gra bohaterkę filmu) - prywatnie córki informatyka i nauczycielki, dla której emocjonalna bliskość rodziców do dziś jest wzorem. Była wprawdzie trzy razy zamężna, jednak wszystkie jej związki zakończyły się rozwodem. Bohaterka filmu nie wyobraża sobie życia bez mężczyzny. A ona? Pocieszenia szuka u boku 18-lat młodszego tancerza Caspera Smarta. O ślubie nie myśli...

Reklama

"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości"
FilmBox, godz. 21.00
Dzielny Asterix i jego wierny towarzysz Obelix szukają dodającego sił magicznego eliksiru. Gerard Depardieu, który z przyjemnością wspomina pracę nad rolą Obeliksa, sam do niedawna lubił... nie tyle eliksiry, co dobre wina. Gość specjalny telekamerowej gali (2000) przyznał: - Zdarzało mi się wypijać do 14 butelek dziennie! Twierdzi, że jako koneser i właściciel znanej marki musiał testować różne smaki. - Dopiero niedawno rzuciłem spirytualia. Postanowiłem zatroszczyć się o serce - mówi.

"Królewna Śnieżka i Łowca"
TV Puls, godz. 20.00
Piękna Ravenna (Charlize Theron) uwodzi owdowiałego króla i podstępem zostaje jego żoną. Niestety nienawidzi pasierbicy Śnieżki. - Uwielbiam grać czarne charaktery! W 2017 rok wchodzę podekscytowana. Kończę pracę na planie filmu "The Fate of the Furious", w którym wcielam się we wredną Cipher i zaczynam na planie "The Last Face" w reżyserii Seana Penna. Tu będę nieco lepsza - mówi gwiazda.

Boże Narodzenie, 25 grudnia

"Złap mnie, jeśli potrafisz"
TVN7, godz. 20.00
Świat Franka (Leonardo DiCaprio) rozpada się po rozwodzie rodziców. Czy oszustwami zapewni sobie lepsze życie? Do takiej ostateczności nie uciekłby się Leo, który jest człowiekiem wyjątkowo prawym. Walczy o dobro planety, pragnąc zwrócić uwagę świata na niebezpieczne zmiany klimatyczne.

"Ślubne wojny"
TVP2, godz. 21.30
Alicja (Anne Hathaway) i Liv (Kate Hudson) przyjaźnią się od dziecka. Marzeniem obu jest ślub. Która będzie pierwsza? Będą się ścigać... Rywalizacja wg Kate to normalna rzecz. Aktorka mówi, że zdarza jej się walczyć o pierwszeństwo nawet z mamą, Goldie Hawn. - Wkrótce zagramy w serialu żonę i córkę telewizyjnego bossa i już zakładamy się, która z nas wypadnie lepiej!

Drugi dzień świąt, 26 grudnia

"Listy do M."
TVN, godz. 20.00
Mieszkańcy Warszawy starają się znaleźć czas na przygotowania do zbliżających się świąt. Nie spieszy się tylko Melchiorowi (Tomasz Karolak), który woli się obijać. Jest głuchy nawet na rady koleżanki (Roma Gąsiorowska)... Zupełnie inny stosunek do Bożego Narodzenia ma grający go aktor. Pan Tomasz wkrótce zaśpiewa w "Bigbitowych Pastorałkach" (Teatr IMKA), m.in. u boku Ani Rusowicz, Czesława Mozila oraz Renaty Przemyk.

"Służące"
TVP1, 20.25
Emma Stone lubi kino zaangażowane. Nie miała więc nic przeciwko temu, by zagrać reporterkę, która w latach 60. opisuje życie czarnoskórych kobiet, służących w domach białych przedstawicielek wyższych sfer. - Czytając scenariusz, nie mogłam się otrząsnąć. Żyjemy w czasach, w których trudno uwierzyć, że ludzie ciemnego koloru skóry byli kiedyś traktowani gorzej niż zwierzęta - przyznała. Polacy już wkrótce zobaczą ją w nominowanym do Złotych Globów filmie "La La Land" (premiera 17 stycznia).

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy