Reklama

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę Polsatu. Kiedy nowe odcinki?

Kultowa produkcja znów na antenie!. Premierowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" obejrzeć będziemy już w środę, 27 października, o godz. 20:05 w Polsacie. Od tej środy nieemitowane dotąd odcinki, tydzień przed telewizyjną premierą, zobaczyć można w serwisie Polsat Box Go!

Kultowa produkcja znów na antenie!. Premierowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" obejrzeć będziemy już w środę, 27 października, o godz. 20:05 w Polsacie.  Od tej środy nieemitowane dotąd odcinki, tydzień przed  telewizyjną premierą, zobaczyć można w serwisie Polsat Box Go!
"Świat według Kiepskich" wraca na antenę Polsatu /Grzegorz Gołębiowski /Polsat

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Polsat zaprasza na kolejne przygody bohaterów z kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4! Wśród nich oczywiście Halinka i Ferdek Kiepscy, najpopularniejsze serialowe małżeństwo w Polsce! Teraz w budynku mieszkają także Zofia Strzygoń i jej syn Oskar, w których wcielają się Hanna Śleszyńska i Sebastian Stankiewicz.

Nowi lokatorzy i nowe problemy

Do stałej obsady dołączyła między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wciela się Sebastian Stankiewicz. Ten duet przeprowadza się do słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy... Do tego w roli sklepowej Adelajdy Muchomorek - Hanna Klepacka.

Reklama

W tej serii występują jeszcze nieodżałowani Dariusz Gnatowski w roli Arnolda Boczka i Ryszard Kotys jako Marian Paździoch.

Kierowniczka panu serialu, Anna Skowrońska kategorycznie zaprzeczyła, jakoby istniały plany zastąpienia Dariusza Gnatowskiego kimś innym i poszukiwano na jego miejsce nowego aktora. "Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie" - powiedziała niedługo po śmierci aktora.

 

"Świat według Kiepskich" w Polsat Go i Polsat Box Go

Premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" tuż po emisji w telewizji będzie można obejrzeć także w bezpłatnym serwisie Polsat Go! A dla zagorzałych fanów serialu - wszystkie sezony w jednym miejscu, o każdej porze również w Polsat Go. Nieemitowane dotąd odcinki można również zobaczyć w Polsat Box Go - od 20 października, tydzień przed ich premierą Polsacie!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy