Reklama

"Świat według Kiepskich": To już koniec? "Nie powstaną nowe odcinki"

To już koniec "Świata według Kiepskich"? Serial nie będzie dłużej kontynuowany? Do sprawy odniosła się Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej. Jej słowa nie napawają optymizmem.

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski, Sebastian Stankiewicz i Barbara Mularczyk w serialu "Świat według Kiepskich"

Serial "Świat według Kiepskich" po przeszło dwudziestu latach zniknie z anteny? Tak twierdzi "Fakt", który poinformował, że przygody mieszkańców ul. Ćwiartki 3/4 nie będą już kontynuowane.

Reklama

Jak pisze tabloid, zdjęcia do serialu miały ruszyć w czerwcu. Podobno jednak żaden z aktorów nie otrzymał ani scenariusza, ani zaproszenia na plan, natomiast pytania o ewentualny dalszy termin pozostają bez odpowiedzi.

Do sprawy odniosła się Marzena Kipiel-Sztuka. "Faktowi" udało się zdobyć komentarz odtwórczyni roli Haliny Kiepskiej. Jej słowa zdają się potwierdzać najgorszy dla fanów "Świata według Kiepskich" scenariusz.

"Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra" - wyznała aktorka.

"Świat według Kiepskich" zaczął być emitowany na antenie Polsatu w 1999 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie powstawały kolejne sezony. Przez ponad dwie dekady sitcom doczekał się ponad pięciuset odcinków.

Serial uczynił z wielu nieznanych wcześniej szerszej publiczności aktorów prawdziwe gwiazdy. Przez długie lata w rolach głównych w polsatowskiej produkcji występowali Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk czy Bartosz Żukowski. Kultowe postaci w "Świecie według Kiepskich" wykreowali też nieżyjący już Krystyna Feldman i Bohdan Smoleń.

Autor: Maria Staroń
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama