Reklama

Reklama

"Surprise, Surprise": Co w kolejnym odcinku?

Zaskakujące oświadczyny na planie show oraz wzruszająca historia rodziny, uratowanej z pożaru. Kolejny odcinek programu "Surprise, Surprise" już w najbliższą sobotę, 19 marca, w Polsacie.

Zaskakujące oświadczyny na planie show oraz wzruszająca historia rodziny, uratowanej z pożaru. Kolejny odcinek programu "Surprise, Surprise" już w najbliższą sobotę, 19 marca, w Polsacie.
Stefano Terrazzino i uczestniczka programu "Suprise, Suprise", fot. P. Tarasewicz /Polsat

Każda kobieta marzy o pięknych i niebanalnych zaręczynach. W końcu to najważniejszy moment w życiu. Jaki jest więc przepis na niezapomniane oświadczyny?

Zna go doskonale Jarek, bohater programu "Surprise, Surprise", który poprosił damę swego serca o rękę w naprawdę zaskakujący sposób. Jak wybranka serca Jarka zareagowała na tak nietypowe wyznanie miłości? Zobaczcie wideo!

W programie pojawi się także Edyta, która wracając z pracy zauważyła płonący dom i ostrzegła jego mieszkańców. Ta historia miałaby tragiczne zakończenie, gdyby nie szybka reakcja młodej dziewczyny.

Reklama

"Zaczęłam się dobijać, ale nikt się nie odzywał. Aż w końcu przez okno wychylił się właściciel, który nie miał pojęcia, że jego dom się pali. Dopiero następnego dnia dotarło do mnie, co tak naprawdę się wydarzyło" - mówi wzruszona Edyta.

Wyrwana ze snu rodzina nie wiedziała co się dzieje i zupełnie nie była przygotowana na to, że już nigdy nie wróci do swojego domu, który tej nocy doszczętnie spłonął. "Gdyby nie Edytka, nie byłoby nas tutaj" - opowiada uratowana właścicielka domu.

Szczegóły tych historii widzowie Polsatu poznają już w sobotę, 19 marca.

"Surprise, surprise" to polska edycja popularnego na świecie show. Program w latach 80. XX wieku emitowała brytyjska stacja ITV. Po dłużej przerwie powrócił on na jej antenę w 2012 roku. Dotąd show nadawano w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Włochy, Holandia czy Chiny.

W programie występują ludzie, którzy są "bohaterami dnia codziennego", pomogli lub pomagają innym. Twórcy show przygotują dla nich niespodzianki i spełnią ich marzenia, może nim być np. spotkanie z ulubioną gwiazdą.

Show prowadzą aktor Wojciech Błach ("Pierwsza miłość", "Skazane", "Szpilki na Giewoncie") oraz tancerz Stefano Terrazzino.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL