Reklama

Reklama

Startuje nowy sezon programu "Złomowisko.PL"

Od 3 marca widzowie Discovery Channel będą mogli oglądać 12. sezon "Złomowiska.PL".

Od 3 marca widzowie Discovery Channel będą mogli oglądać 12. sezon "Złomowiska.PL".
To już dwunasty sezon programu "Złomowisko.PL" /TVN Grupa Discovery /materiały prasowe

Bohaterowie najbardziej rozpoznawalnej polskiej produkcji stacji Discovery Channel wracają do nieustannego poszukiwania złomu w najmniej oczekiwanych miejscach. Tutaj, jak w życiu - czeka ich czasem pasmo sukcesów, a czasem rozczarowań, których nie dało się przewidzieć...

Giganci, tacy jak Piotrostal, Olmet i Holdmar, będą kontynuować wielkie złomiarskie inwestycje, licząc że przełoży się to na duże pieniądze. Jednak i dobra passa czasem płata figle! Potaczała i jego zespół na każdym kroku mierzą się ze zleceniami na granicy sił i własnych możliwości. Brygada "Złomują" na czele z "tatą" i "mamą" ciągle poszukują żelastwa iście w swoim stylu - nie obędzie się bez kłótni, sporów i rozstań.

Reklama

Przypomnijmy, że 24 lutego stacja Discovery Channel wyemitowała specjalny odcinek "Złomowiska PL", poświęcony Markowi "Krzykaczowi" Pawłowskiemu. Bohater programu odszedł od nas niespodziewanie w noc sylwestrową.

Materiał był najchętniej oglądaną propozycją w historii kanału.

"Marek "Krzykacz" był jedną z najbardziej wyrazistych postaci na planie "Złomowiska PL". Popularność odcinka pożegnalnego pokazuje tylko, jak bardzo był doceniany i lubiany przez polskich widzów. Będzie nam go bardzo brakować"  - powiedziała Dorota Eberhardt, Content Management Director, TVN Grupa Discovery.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL