Reklama

Startuje cykl "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących"

W niedzielę, 13 września, o godz. 20 Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”. Jednym z gości specjalnych będzie Igor Kwiatkowski, który tak jak widzowie, nie wie co wydarzy się tego wieczoru na scenie. Dodatkowo premierę będzie miał miniserial „Mała Polonia”, którego narratorem jest Wiktor Zborowski.

"Klinika Skeczów Męczących" zadebiutuje na antenie Polsatu w najbliższą niedzielę, 13 września

Pierwszy odcinek komediowej produkcji Polsatu będzie pełen niespodzianek i wyjątkowych atrakcji. Igor Kwiatkowski będzie tak samo zaskoczony obrotem spraw jak widzowie.

Reklama

Ale to nie koniec nowości! W pierwszym odcinku premierę będzie miał mini serial "Mała Polonia" opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności...

Czy jest w Polsce miejscowość, która idealnie pokazuje przekrój naszego społeczeństwa? Jest. Nazywa się Mała Polonia. W tej małej miejscowości, w której mieszka tylko  3 tysiące 800 mieszkańców, zobaczycie odbicie naszego kraju. Odbicie w krzywym zwierciadle.

Kabaret Skeczów Męczących wcielając się w rezydentów tej niewielkiej metropolii  przedstawi Wam paletę niezwykle barwnych postaci, gdzie skorumpowany Burmistrz walczy z nieudolną opozycją, tocząc rozmowy w szemranej restauracji Kura i Przyjaciele. Rezolutny ksiądz, włada duszami poprzez rozgłośnię radiową, a najbogatszy mieszkaniec miasta jest bezwzględnym kapitalistą, dla którego pracownik jest tylko siłą roboczą. Gdzie w powołanym do życia "Super-urzędzie" najbardziej "super" jest biurokracja, gdzie jedynym gejem jest policjant, a lekarz jest tak naprawdę weterynarzem.

Do tego poznamy katechetkę uzależnioną od seksu oraz uchodźcę, który prowadzi i budkę z kebabem i nierówną walkę z rasizmem. Na to wszystko, przy mocnym trunku, patrzą siedzący na ryneczku, zwykli obywatele.

Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja "Mała Brytania", dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ Kabaret Skeczów Męczących nie oszczędzi nikogo i niczego. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Kabaret Skeczów Męczących

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje