Reklama

Startuje "Big Brother 2"!

"Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.

Agnieszki Woźniak-Starak nie zobaczymy w nowej edycji "Big Brothera", ale Bartek Jędrzejak ma się jednak pojawić

W piątek, 13 września, o godzinie 20:00 stacja TVN7 wyemituje pierwszy odcinek programu "Big Brother Arena", nadawanego na żywo z Gołkowa. Poznamy wówczas wszystkich uczestników nowej edycji reality show, którzy na najbliższe tygodnie wprowadzą się do domu Wielkiego Brata. Tego samego dnia jeszcze przed nadaniem "Big Brother Areny", o godzinie 18:30 stacja TVN planuje wyemitować krótki, półgodzinny odcinek programu. Nie wiadomo jednak, co zostanie w nim pokazane.

Reklama

Od teraz wszystkie "Big Brother Areny" będą emitowane w piątki - a nie w niedziele, jak to miało miejsce podczas wiosennej edycji "Big Brothera". To jedna ze zmian, na jaką muszą przygotować się fani kultowego formatu.

Główne wydanie programu "Big Brother", czyli codzienne podsumowanie wydarzeń z domu Wielkiego Brata, będzie pokazywane od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godzinie 20:00 w TVN7. W jesiennej ramówce wróci także "Big Brother Nocą". Odcinki będą emitowane na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku po godzinie 23:00.

Nowością jest półgodzinny program "Big Brother+", który ma być emitowany w TVN7 w piątki po "Big Brother Arenie". Oprócz tego w telewizji w dni powszednie nie zabraknie krótkich łączeń na żywo z domem Wielkiego Brata - "Big Brother - Pobudka" o godzinie 9:50, "Big Brother - Popołudnie" o godzinie 14:25 oraz "Big Brother - Podwieczorek" o godzinie 17:30.

Część odcinków "Big Brothera" trafi także na główną antenę TVN. Co niedzielę o godzinie 17:00 będzie pokazywany "Big Brother Tydzień", czyli podsumowanie najważniejszych wydarzeń z całego tygodnia.

Druga edycja reality show "Big Brother" będzie także pokazywana na żywo w internecie. Transmisja z domu Wielkiego Brata ma być dostępna na platformie Player, podobnie jak było to w przypadku wiosennej edycji. Player.pl zapowiada nadawanie "non stop". Póki co nie wiadomo, czy oznacza to 24-godzinną transmisję na żywo, czy - jak było do tej pory - 16-godzinny live stream w godzinach od 9:00 do 1:00.

Skład prowadzących "Big Brothera" zmieni się względem wiosennej edycji. Ze względu na tragiczne wydarzenia, których doświadczyła w ostatnim czasie Agnieszka Woźniak-Starak, nie zobaczymy jej w drugiej edycji "Big Brothera". Jej zastępczynią została Gabi Drzewiecka, dziennikarka znana m.in. z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

W nowym "Big Brotherze" nie zabraknie jednak współprowadzących z poprzedniej edycji. Będą Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, a także Bartek Jędrzejak. Choć ten ostatni po zakończeniu pierwszego sezonu "Big Brothera" w TVN7 deklarował, że nie wystąpi w drugiej edycji, to według najnowszych informacji pogodynek z "Dzień Dobry TVN" jednak w nowym "Big Brotherze" się pojawi.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje