Reklama

Startuje "Big Brother 2"!

"Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.

"Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.
Agnieszki Woźniak-Starak nie zobaczymy w nowej edycji "Big Brothera", ale Bartek Jędrzejak ma się jednak pojawić /Piotr Molecki /East News

W piątek, 13 września, o godzinie 20:00 stacja TVN7 wyemituje pierwszy odcinek programu "Big Brother Arena", nadawanego na żywo z Gołkowa. Poznamy wówczas wszystkich uczestników nowej edycji reality show, którzy na najbliższe tygodnie wprowadzą się do domu Wielkiego Brata. Tego samego dnia jeszcze przed nadaniem "Big Brother Areny", o godzinie 18:30 stacja TVN planuje wyemitować krótki, półgodzinny odcinek programu. Nie wiadomo jednak, co zostanie w nim pokazane.

Od teraz wszystkie "Big Brother Areny" będą emitowane w piątki - a nie w niedziele, jak to miało miejsce podczas wiosennej edycji "Big Brothera". To jedna ze zmian, na jaką muszą przygotować się fani kultowego formatu.

Reklama

Główne wydanie programu "Big Brother", czyli codzienne podsumowanie wydarzeń z domu Wielkiego Brata, będzie pokazywane od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godzinie 20:00 w TVN7. W jesiennej ramówce wróci także "Big Brother Nocą". Odcinki będą emitowane na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku po godzinie 23:00.

Nowością jest półgodzinny program "Big Brother+", który ma być emitowany w TVN7 w piątki po "Big Brother Arenie". Oprócz tego w telewizji w dni powszednie nie zabraknie krótkich łączeń na żywo z domem Wielkiego Brata - "Big Brother - Pobudka" o godzinie 9:50, "Big Brother - Popołudnie" o godzinie 14:25 oraz "Big Brother - Podwieczorek" o godzinie 17:30.

Część odcinków "Big Brothera" trafi także na główną antenę TVN. Co niedzielę o godzinie 17:00 będzie pokazywany "Big Brother Tydzień", czyli podsumowanie najważniejszych wydarzeń z całego tygodnia.

Druga edycja reality show "Big Brother" będzie także pokazywana na żywo w internecie. Transmisja z domu Wielkiego Brata ma być dostępna na platformie Player, podobnie jak było to w przypadku wiosennej edycji. Player.pl zapowiada nadawanie "non stop". Póki co nie wiadomo, czy oznacza to 24-godzinną transmisję na żywo, czy - jak było do tej pory - 16-godzinny live stream w godzinach od 9:00 do 1:00.

Skład prowadzących "Big Brothera" zmieni się względem wiosennej edycji. Ze względu na tragiczne wydarzenia, których doświadczyła w ostatnim czasie Agnieszka Woźniak-Starak, nie zobaczymy jej w drugiej edycji "Big Brothera". Jej zastępczynią została Gabi Drzewiecka, dziennikarka znana m.in. z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

W nowym "Big Brotherze" nie zabraknie jednak współprowadzących z poprzedniej edycji. Będą Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, a także Bartek Jędrzejak. Choć ten ostatni po zakończeniu pierwszego sezonu "Big Brothera" w TVN7 deklarował, że nie wystąpi w drugiej edycji, to według najnowszych informacji pogodynek z "Dzień Dobry TVN" jednak w nowym "Big Brotherze" się pojawi.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy