Reklama

"Starsza pani musi fiknąć": Najpiękniejszy prezent. Nowy program TVN

– Kocham Cię. To wspaniała niespodzianka! – usłyszymy z ust mam i dwóch ojców, którzy ze swoimi dziećmi ruszyli w podróż życia. Program "Starsza pani musi fiknąć" to nowość w jesiennej ramówce TVN. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Andrzej Piasek Piaseczny ze swoją mamą Alicją Piaseczną na jesiennej ramówce TVN

Takiego programu jeszcze nie widzieliście! Ludzie znani i lubiani postanowili zafundować bliskim niezwykłą przygodę. Zabierają więc swoje mamy, a dwoje z nich ojców, w podróż życia.

Reklama

Uczestników nowego show TVN czekają niecodzienne wyzwania, wielkie emocje i piorunująca dawka adrenaliny.

Na przykład kurs sandboardingu (zjeżdżania na desce z piaszczystych wydm) w samym sercu Republiki Południowej Afryki. Albo obiad z pysznych ostryg. Najpiękniejszą nagrodą będzie jednak świadomość, że przekroczyli własne ograniczenia i pokonali lęk.

"Starsza pani musi fiknąć" jest widowiskiem na podstawie brytyjskiego formatu "50 Ways to Kill Your Mammy".

Pierwszy sezon polskiej edycji to osiem trzymających w napięciu odcinków.

Odkryją siebie na nowo

W gronie gotowych na wszystko pań znalazły się mamy: modelki Joanny Krupy, sportsmenki Joanny Jędrzejczyk oraz muzyków Dawida Kwiatkowskiego, Andrzeja PiasecznegoTomasza Szczepanika.

Jest tu także restauratorka Magda Gessler, którą do programu zaprosił syn Tadeusz Müller. Z ojcami w wir przygody rzucą się aktorka Anna Dereszowska i lekkoatleta Paweł Fajdek.

Dni będą im upływać na nurkowaniu z rekinami, jeździe terenowej po największych wydmach świata, skokach do wodnej jaskini czy safari w otwartym samochodzie. Jednak przede wszystkim będą się cieszyć wspólnie spędzonymi, bezcennymi chwilami. W końcu grunt  to rodzina!

Podróż życia z własnym rodzicem to chyba marzenie wielu z nas. Dzięki stacji TVN realizują je nasze rodzime gwiazdy.

W pierwszym odcinku (emisja 4 września w TVN) zobaczymy, co czeka mamę Dawida Kwiatkowskiego. Popularny wokalista zabierze ją do Republiki Południowej Afryki, gdzie pani Agnieszka będzie uczyć się m.in. sandboardingu, czyli jazdy na desce z piaszczystej wydmy.

W drugim odcinku zobaczymy, jakie atrakcje Andrzej Piaseczny przygotował dla swojej mamy Alicji. Były łzy wzruszenia...

Jak pani Alicja Piaseczna wspomina samą propozycję od swojego syna? Okazuje się, że wokalista zaskoczył ją podczas wyjazdu nad morze, kiedy to zadzwonił i zapytał, czy ma chęć na taką podróż. Ona sama bardzo szybko zgodziła się na to. Jej słowa potwierdził również piosenkarz, chociaż nie wszystko wyglądało tak idealnie.

"Jak wróciliśmy, to powiedziała, że już nigdy w życiu by tam nie pojechała - przyznał szczerze. - To wszystko za sprawą emocji. Sama podróż była bardzo ciekawym przeżyciem. Trudnym dla mamy bardzo. Dla mnie chyba też nie najłatwiejszym".

Program "Starsza pani musi fiknąć" emitowany będzie od 4 września, w każdą środę wieczorem, w TVN.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Starsza pani musi fiknąć | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje