Reklama

Stara miłość nie rdzewieje

Kryzys wieku średniego dopadł i Ferdka Kiepskiego. Odwiedzi go Dzidka - dziewczyna sprzed lat.

W serialu "Świat według Kiepskich" wszystko jest możliwe. Nawet to, że Ferdek w ramach kryzysu wieku średniego kupi sobie motocykl i pojedzie nim nad morze, by powspominać dawne lata.

Reklama

W jednym z najbliższych odcinków produkcji odezwie się do Kiepskiego sympatia sprzed lat - Dzidka. W tej roli zobaczymy Krystynę Tkacz. Ni z tego ni z owego zadzwoni do domu Kiepskich. Telefon odbierze Halinka.

Kiepska od razu poczuje pismo nosem. I nie będzie ze zbliżającej się wizyty Dzidki zadowolona. Przeczuwa,że kobieta ma niecne zamiary w stosunku małżonka. Postanawia zawalczyć o Ferdka. A ten poczuje wiatr w żaglach. Po latach bycia poniżanym przez Halinkę i nazywanym Jełopem bierze odwet!

To nie koniec niespodzianek w tym sezonie. Kiepskiemu zdarzy się podejmować pracę. Andrzej Grabowski mówi o tym wydarzeniu tak: - Ludzie się nagle nie zmieniają. Nadal mają swoje zalety i wady. Ferdek w swoim życiu niejednokrotnie podejmował pracę, ale nic z tego nie wynikało.

Wygląda na to, że scenarzystom pomysłów nie zabraknie. Serial na pewno będzie kontynuowany. Andrzej Grabowski, który narzeka na swój zawód jednocześnie cieszy się rolą i o zmianach nie myśli. - Jestem w tym wieku, że mogę zbierać złom najwyżej..." - mówi.

Joanna Czaplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje