Reklama

Reklama

"Squid Game": Gwiazda nie podołała konkurencji

Południowokoreański serial Netfliksa "Squid Game" to produkcja, o której mówi teraz każdy. Stworzony przez Dong-Hyuka Hwanga opowiada o grupie osób, którzy przystępują do serii dziecięcych zabaw, by wygrać fortunę. Niepowodzenie w którejkolwiek z nich oznacza śmierć. Jedna z gwiazd serialu, Ho-Yeon Jung, w rzeczywistości też starała się ukończyć jedną z zabaw. Nie powiodło jej się to.

Ho-Yeon Jung

"Squid Game" jest na dobrej drodze do tego, by zostać najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa. Nic więc dziwnego, że kolejne informacje na temat tej produkcji pojawiają się nieomal codziennie. Wiele z nich dotyczy młodej Ho-Yeon Jung, której już wróży się świetlaną przyszłość. W serialu wcieliła się w postać Sae-byeok Kang. Pochodzącej z Korei Północnej dziewczyny, która potrzebuje pieniędzy na to, by wydostać swojego brata z domu dziecka i sprowadzić z północy resztę rodziny.

"Squid Game" bije rekordy popularności

Jak zdradza sama aktorka, gdyby w rzeczywistości wzięła udział w takiej grze jak ta przedstawiona w serialu "Squid Game", nie skończyłoby się to dla niej dobrze. Gdyby nawet przetrwała pierwszą konkurencję, druga sprawiłaby jej poważne kłopoty. Tłumaczona jako "plaster miodu" zabawa polega na wycięciu konkretnego kształtu ze słodkiej masy. Podczas spotkania z fanami na TikToku, Jung zdradziła, że próbowała podołać takiemu zadaniu i poniosła klęskę.

Reklama

"Koreański oddział Netfliksa przekonał mnie do tego, żebym spróbowała swoich sił w tej zabawie. Dwa razy. Dali mi dwie szanse, ale nie udało mi się wykonać tego zadania" - mówi aktorka. Jak więc widać, choć samo zadanie nie wydaje się jakoś przesadnie trudne, nawet bez zagrożenia życia w przypadku jego nieukończenia, nie jest wcale łatwe.

Popularność serialu oraz wspomniane wyżej zadanie wpłynęły też na zainteresowanie słodką przekąską, którą starają się ukończyć bohaterowie "Squid Game". Przygotowanie tzw. ciasteczek dalgona polega na wycięciu dowolnego kształtu ciasteczka ze specjalnej, słodkiej masy. Powstaje ona ze skarmelizowanego cukru, do którego dosypuje się sodę.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje