Reklama

Reklama

Spadła z drabiny, jest w ciąży?

Tuż po wakacjach do obsady serialu "Na dobre i na złe" dołączy kolejna gwiazda!

Pewnego dnia w Leśnej Górze zjawi się Krystyna Kraśnicka (Aldona Orman) i zażąda, by zrobiono jej USG. - Spadłam z drabiny... - wyzna pielęgniarce. - Bo ja jestem w ciąży.

Badając pacjentkę, Hana (Kamilla Baar) zorientuje się, że kobieta ma problem natury psychicznej: to ciąża urojona. Skieruje więc Krystynę do psychiatry.

Znajomość obu pań jednak na tym się nie skończy. Bohaterka pięknej Aldony Orman, gwiazdy "Barw szczęścia" i "Klanu", zagości w serialu na dłużej. Będzie świadkiem wielkich zmian w życiu Hany i jej byłego partnera - Piotra (Marek Bukowski). Uczyni z ich życia piekło!

- Niemożność zajścia w ciążę to dla kobiety traumatyczne przeżycie. Jest to tak trudne, że niektóre panie nie potrafią udźwignąć tego obciążenia. Może to doprowadzić wręcz do szaleństwa. Cieszę się, że w serialu pojawia się kolejny trudny wątek, bo jest to powód do rozmowy o problemie. Coraz więcej jest par niepłodnych. Dziś jest to już choroba cywilizacyjna. Lubię role, które niosą ze sobą walor społeczny. Seriale są od tego, by pomóc widzom przed telewizorami oswoić temat po to, by mądrze się z nim zmierzyć - twierdzi Aldona Orman.

Reklama

BP

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama