Reklama

Ślub w "M jak miłość"!

Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

Marta (Dominika Ostałowska) wierzy, że będzie szczęśliwa z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) cieszą się, że córka odnalazła miłość swojego życia. Bardzo zaangażowali się w przygotowania do jej ślubu.

Reklama

Tymczasem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) znają sekret pana młodego. Postanowili się nie wtrącać, ale czy dotrzymają słowa?

Niewiele brakowało, a do tej uroczystości wcale by nie doszło. Andrzej, niepoprawny kobieciarz, postanowił zmienić się dla Marty. W końcu ukochana przyjęła jego oświadczyny, ale ślub był wiele razy przekładany - z powodu choroby matki Andrzeja, a potem przez żałobę po śmierci Hanki.

Trudny sekret

Na domiar złego Andrzej zdradził Martę z Agnieszką, która zaszła z nim w ciążę. Jej dramat jest tym większy, że... utraci dziecko (w odcinku emitowanym 20 grudnia). Załamana kobieta powoli będzie wracać do formy wspierana przez Tomka. Tylko on i Małgosia wiedzą o zdradzie Andrzeja.

- To dramatyczna i skomplikowana sytuacja... - mówi grająca Małgosię Joanna Koroniewska.

Czy jej bohaterka powie Marcie, że została zdradzona? Co zrobi Agnieszka? To pytanie będzie spędzać sen z powiek Andrzeja. Lęk o to, że Tomek, Małgosia lub sama Agnieszka wyjawi jego narzeczonej prawdę, sprawi, że do ostatniej chwili nie będzie pewien, czy Marta nie odwoła ślubu. Tymczasem panna młoda zaprosi Agnieszkę na ceremonię...

Czy coś zakłóci starannie przygotowaną uroczystość? Czy młodzi będą mogli spokojnie wyjechać w wymarzoną podróż poślubną do Paryża? Przekonamy się 16 stycznia.

AJ

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje