Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wzruszający wpis mamy Łukasza

Oliwia i Łukasz swoją rozpoznawalność zyskali dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperyment wyszedł im na dobre i wiele wskazuje na to, że dzięki telewizyjnemu show odnaleźli prawdziwą miłość. Ostatnio mama Łukasza opublikowała w sieci wzruszający wpis.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz są bardzo szczęśliwi

Oliwia i Łukasz wzięli ślub na oczach widzów, w ogóle nie znając się wcześniej. Teraz szczęśliwe małżeństwo doczekało się pierwszej pociechy.

Reklama

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi wiele emocji. Kontrowersyjna produkcja pozwala odnaleźć uczestnikom drugą połówkę, jednak wiąże się w prawdziwym rollercoasterem wrażeń - zarówno dla osób biorących udział w eksperymencie, jak i widzów.

W 4. edycji telewizyjnego show poznaliśmy między innymi Oliwię i Łukasza. Podczas wielkiego finału para potwierdziła swoje uczucia, a niedługo po zakończeniu emisji programu zdradziła, że spodziewają się dziecka.

Mały Franio jest już na świecie, a fani "Ślubu..." z zaciekawieniem przyglądają się życiu małżeństwa, które chętnie udziela się w mediach społecznościowych.

Teraz swój post zamieściła tam także mama Łukasza. Opowiedziała na swoim Instagramie o pierwszym spotkaniu z wnukiem. Padły poruszające słowa.

"To była najpiękniejsza chwila mojego życia" - napisała świeżo upieczona babcia.

"Odjęło mi mowę i coś bardzo mocno ścisnęło za serce. Ujął mnie ten widok dogłębnie. Franio spał słodko coś tam sobie mruczał i pachniał takim nowym życie" - dodała.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje