Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ważna decyzja bohatera show!

Kamil, bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia", poinformował na Instagramie o ważnej życiowej zmianie. Jego obserwatorzy spekulują, czy decyzja miała związek z małżeństwem z Izą.

Kamil, bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia", poinformował na Instagramie o ważnej życiowej zmianie. Jego obserwatorzy spekulują, czy decyzja miała związek z małżeństwem z Izą.
Kamil, uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" /Instagram

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudziła wśród fanów produkcji wiele emocji. Wielu z nich uważało bowiem, że w tym sezonie eksperci wybrali pary wyjątkowo niefortunnie.

Mieli trochę racji. Jedyną parą, która zdecydowała się kontynuować związek po zakończeniu programu była Iza i Kamil. 

Końcem maja para potwierdziła związek, publikując na Instagramie zdjęcie splecionych dłoni. Wkrótce później małżonkowie nagrali wspólnie krótkie wideo. Iza pojawiła się także w programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o ich planach na przyszłość. 

Ostatnio Kamil poinformował, że zdecydował się na ważną życiową zmianę - postanowił zrezygnować z dotychczasowej pracy.

Reklama

"Czas na zmiany! Pewien etap mojego życia właśnie się zakończył? Dziękuję bardzo firmie za współpracę, która była dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem zawodowym (...) W szczególności chciałem podziękować firmie za zaufanie, atmosferę, doświadczenie i dobre warunki! Umiejętności, które nabyłem przez ten, czas są nieocenione" - wyznał Kamil na Instagramie. To jednak wcale nie koniec zmian. 

"Moim marzeniem zawsze było iść na swoje, więc teraz czas na ogromne zmiany, LVL - UP!. 'Gdy nie jest łatwo, to znaczy, że jest warto' i po raz drugi chcę zaryzykować na MAXA! Oby tym razem było tak cudownie jak za tym pierwszym! #Odważ się żyć! - podsumował uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Obserwatorzy Kamila zaczęli spekulować, że mężczyzna przeprowadza się do żony. 

"Szykuje się wyprowadzka". "Do żony się przeprowadziłeś? Ekstra (...) Powodzenia". "Powodzenia Kamil. Leć po swoje marzenia i oczywiście do Izki". "Czyli zmiana na Bytom; Super, to teraz będą z Izą razem" - czytamy w komentarzach pod postem. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL