Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnik programu oszukał fanów?

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali Łukasza w poprzedniej edycji show. Mężczyzna cieszący się sporą popularnością, nagle zniknął z Sieci. Co się z nim stało? Wiele wskazuje na to, że były uczestnik telewizyjnego show sprzedał swoje konto na Instagramie.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się sporą popularnością. Kontrowersyjny show gromadzi przed telewizorami masę widzów. W poprzedniej edycji poznaliśmy między innymi Łukasza i Oliwię. Para szybko przypadła sobie do gustu i z każdą chwilą rozwijała swoją relację.

Reklama

Po emisji programu ich związek zdawał się być idealny. Para rozwijała swoją internetową karierę i doczekała się nawet potomstwa - synka Franka. Ich wspólne życie małżeństwo przedstawiało swoim wielbicielom na kanale na YouTubie "Zakuchtani", którego filmy cieszyły się dużą oglądalnością.

Dlatego dla fanów szokiem było, gdy w grudniu ubiegłego Oliwia poinformowała, że ona i Łukasz biorą rozwód.

"Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się" - napisała wówczas na Instagramie.

Po zakończeniu swojego związku, zarówno Łukasz, jak i Oliwia nie zniknęli z mediów społecznościowych. Do ich instagramowych galerii raz na jakiś czas trafiała nowa fotografia zdradzająca, co u nich słychać. Łukasz po rozstaniu z żoną, skupił się na promocji kuchennych robotów, na których temat publikował posty na Instagramie. Teraz jednak konto Łukasza, które zgromadziło ponad 170 tys. obserwatorów, zniknęło.

Na jego miejscu poowijał się natomiast profil firmy zajmującej się sprzedażą sztucznych rzęs. Czyżby Łukasz sprzedał swoje konto, razem ze swoimi obserwatorami?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama