Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Potwierdzili związek! Jest wspólne nagranie

To już pewne! Karol i Laura są razem! Niespodziewana zamiana par uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Zakochani niedawno potwierdzili swój związek, a teraz opublikowali w sieci wspólne nagranie.

fot. Instagram @lori.label.love

Takich roszad w parach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" chyba nikt się nie spodziewał! Karol, który w telewizyjnym show związany był z Igą, oraz Laura, która była żoną Maćka, potwierdzili swój związek!

Odkąd w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o ich bliższej relacji, internauci nie przestawali dyskutować na ich temat! Czujni fani donosili, że widzieli ich razem spacerujących w miejscach publicznych. Kolejną poszlaką miało być także to, że mężczyzna obserwował profil kobiety na Instagramie ze swoich dwóch kont.
Niedawno Karol oficjalnie potwierdził swój związek z Laurą! W rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że spotyka się z kobietą, jednak para stwierdziła, że woli trzymać się z dala od mediów.

Reklama

Oboje stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy udzielać wywiadów. Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu.

Mimo że para potwierdziła swój związek, w sieci na próżno szukać ich wspólnych fotografii. Teraz jednak zakochani zrobili wyjątek! Laura opublikowała na swoim Instagramie relacje, na której widać było, jak ona i Karol uśmiechnięci jadą razem samochodem. Nagranie niestety zniknęło już z profilu kobiety.

Czy para wkrótce zdecyduje się na zdradzenie nieco więcej szczegółów ze swojego wspólnego życia?

Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje