Reklama

Reklama

​"Ślub od pierwszego wejrzenia": Pierwsza para powiedziała "tak"

Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" gromadzi przed telewizorami średnio blisko 1,5 mln widzów.

Jedna z par, która wzięła ślub w programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie wielkie emocje eksperyment telewizyjny, w którym dobrane przez ekspertów pary poznają się dopiero na własnym ślubie.

Program od 3 października można oglądać w poniedziałkowe wieczory na antenie TVN. Pierwsze trzy odcinki zgromadziły średnio blisko 1,5 mln widzów, co dało stacji  20 proc. udziałów w grupie komercyjnej.

"Pomysł na pewno budził kontrowersje, zresztą nie tylko u nas. Ale myślę, że jeśli ktoś zaczął oglądać ten program to przekonał się, że nie ma tu żadnej zabawy uczuciami. To jest prawdziwe życie. Prowadzony na serio eksperyment, który skłania do zastanowienia się nad naturą związków dwojga ludzi" - tłumaczy Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Reklama

Eksperci programu: prof. Bogusław Pawłowski, seksuolog Monika Staruch, psycholog Piotr Mosak dopasowali trzy pary: Ewę i Darka, Magdę i Krystiana oraz Natalię i Jacka. Do tej pory tylko pierwsza z par zdecydowała się powiedzieć "tak" nieznajomej osobie.

Czy kolejni uczestnicy także zdecydują się na ten krok? Odpowiedź już w kolejny poniedziałek, 24 października, na antenie TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje