Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz zostali rodzicami

Łukasz i Oliwia, którzy poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", właśnie zostali rodzicami! Radosną nowiną o tym, że Oliwia urodziła, podzielili się w sieci, przy okazji zdradzając płeć i imię.

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po finale 4. edycji programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia", a tu taka nowina! Łukasz i Oliwia, czyli jedna z trzech par połączonych przez ekspertów, właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Informacja o ciąży została ujawniona tuż po zakończeniu emisji "Ślubu...", a teraz radosną wieścią o tym, że ich pociecha jest już na świecie, podzielili się sami uczestnicy.

Reklama

"Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata zabierze nas do domu" - napisała szczęśliwa mama.

Oliwia i Łukasz z miejsca zdobyli serca widzów oglądających program, chociaż nie brakowało też kilku krytycznych głosów.

Finalnie para zdecydowała się pozostać w związku małżeńskim, a po pewnym czasie Oliwia przeprowadziła się do Łukasza. W krótkim materiale przedstawiającym ich dalsze losy w "Dzień Dobry TVN" Oliwia nie ukrywała radości ze zmian, jakie nastąpiły w jej życiu w ostatnim czasie, a także wspomniała m.in. o ciąży.

"Śmiejemy się z Łukaszem, że ja już jestem w 10. miesiącu ciąży, bo nasz dzidziuś stwierdził, chyba że tam mu wygodnie i on nie zamierza wychodzić, mimo że już jest jego pora" - mówiła.

Jej mąż zdradził natomiast, co pomogło im w budowaniu związku już poza kamerami.

"Jaki był nasz przepis, że nam się udało? Myślę, że po prostu dużo szczerej rozmowy, dotarliśmy się. Tak naprawdę zaczęliśmy się poznawać dopiero w tym okresie po programie"- dodał Łukasz.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje