Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowy show w TVN?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to reality-show, w którym pary biorą ślub, nie znając się wcześniej w ogóle. Kontrowersyjny program zrealizował już TVN. Kiedy trafi na antenę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to reality-show, w którym pary biorą ślub, nie znając się wcześniej w ogóle. Kontrowersyjny program zrealizował już TVN. Kiedy trafi na antenę?
Tak wyglądała zapowiedź amerykańskiej wersji show /materiały prasowe

Telewizja TVN zrealizowała już 10 odcinków reality-show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Projekt powstawał w tajemnicy od zeszłej jesieni - informuje Business Insider Polska.

Poszukiwania uczestników do programu stacja rozpoczęła w listopadzie 2015 roku. Wtedy na stronie TVN pojawiło się takie ogłoszenie: "Jesteś samotny i spragniony miłości? Nie boisz się wyzwań? Fascynują Cię eksperymenty? Zgłoś się do nowego niezwykłego programu telewizyjnego! Pilnie poszukiwani odważni single i przebojowe singielki. Jeśli marzycie o odnalezieniu miłości w swoim życiu, ten program jest dla Was. Jeśli czujesz, że już nadszedł czas by stworzyć związek i jesteś w wieku 25 - 45 lat, zgłoś się do innowacyjnego i intrygującego programu".

Reklama

Wówczas stacja nie podała, o jaki "innowacyjny" program chodzi. Teraz już wiadomo.

Jak donosi Business Insider Polska, w show "Ślub od pierwszego wejrzenia" drugiej połowy dla każdego z uczestników poszukują eksperci. Opierają się oni na testach psychologicznych i rozmowach z bohaterami, analizują też ich cechy biologiczne. Ostatecznie wybierają "idealne pary". Uczestnicy mogą poznać swoich wybranków dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Wtedy od razu muszą zdecydować, czy wezmą z nimi ślub. Jeśli się na to zdecydują, to pozostają w programie, a widzowie śledzą losy świeżo upieczonych par małżeńskich przez kolejne sześć tygodni.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to polski odpowiednik duńskiego formatu pod nazwą "Gift Ved Første Blik...". Za produkcję pierwszych 10 odcinków odpowiada Grzegorz Madej, który wcześniej produkował m.in. format "Surowi rodzice".

TVN zastanawia się, kiedy wyemitować reality-show. Podobno stacja ma obawy co do emisji tego programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekał się amerykańskiej wersji. Z pierwszej edycji (2014) przetrwały dwa małżeństwa. Dla par biorących udział w drugiej i trzeciej serii show, przygoda zakończyła się rozwodem. Amerykańską wersję pokazuje w Polsce stacja Lifetime.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy