Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": "Już nie jest moją córką" - mówi mama uczestniczki

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program budzi wiele emocji nie tylko u widzów, ale także u uczestników i ich rodzin. Brak wiedzy na temat przyszłego partnera swojego dziecka budzi u rodziców prawdziwy roller coaster emocji. Coś o tym wie przede wszystkim Joanna, której mama od samego początku nie pochwała jej decyzji.

W ostatnim odcinku na ślubnym kobiercu stanęły trzy pary: Oliwia i Łukasz, Agnieszka i Wojciech oraz Joanna i Adam. Ostatnia z nich budzi w sieci największe poruszenie. Nie chodzi tu jednak o nieprawidłowy dobór małżonków, a reakcję rodziny panny młodej.

Mama Joanny od samego początku była przeciwna udziałowi córki w programie, czego widzowie dowiedzieli się już w pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo że patrząc na parę młodą, myśleć można, że ten eksperyment ma szansę się udać, mama Joanny w dalszym ciągu sceptycznie podchodzi do decyzji córki.

Reklama

Kobieta wyznała przed kamerami, jak zareagowała na wieści córki o ślubie z nieznajomym.

"Ja czekałam tyle lat aż córka mi powie w końcu: "Mamo, robimy to wesele!". W ogóle tego nie zaakceptowałam. Jak córka jeszcze przyszła mi powiedzieć, to jej powiedziałam, że już nie jest moją córką, że takie coś mi potrafiła zrobić" - wyznała.

Mimo nieakceptowania decyzji swojej córki, kobieta wyznała, że nie może jej zabraknąć na uroczystości. W trakcie trwania odcinka było jednak widać, że mama Joanny trzymała się z boku, a podczas życzeń nie poświeciła nowemu partnerowi wiele czasu.

"Teraz, jakby mnie tu z nią nie było, chyba bym umarła. Ukochana moja córeczka. Powiedziałam temu chłopakowi, że jak ją skrzywdzi to ja go znajdę" - przyznała.

Jak potoczą się dalsze losy nowożeńców? Czy Adam zdobędzie zaufanie swojej teściowej? Przekonamy się w następnych odcinkach!

Autor: Aleksandra Biłas
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje