Reklama

"Słodkie życie": Nowy sitcom TVP1

Już w styczniu na antenie TVP1 wyemitowane zostaną dwa pilotażowe odcinki nowego polskiego sitcomu "Słodkie życie". Wybitni aktorzy komediowi w towarzystwie znanych i lubianych artystów z Kabaretu Moralnego Niepokoju zabiorą widzów w świat pełen dobrego humoru i wspaniałej rozrywki!

- Zależało nam na stworzeniu serialu, opartego na autorskim scenariuszu i w żartobliwy sposób odnoszącego się do naszej rzeczywistości - tłumaczy Marek Modzelewski, autor scenariusza.

- "Słodkie życie" nie jest więc żadnym zagranicznym formatem przystosowanym do polskich realiów. Pokazujemy sytuacje i wydarzenia, które każdy z widzów szybko rozpozna i z którymi będzie mógł się utożsamić - dodaje.

Głównymi bohaterami nowego sitcomu jest małżeństwo: Janusz (Mikołaj Cieślak) i Marzena (Ewa Gorzelak). Poznali się jeszcze na studiach i od lat stanowią kochającą się, acz różniącą poglądami parę. Janusz to tradycjonalista, katolik z jasno określonym systemem wartości. Marzena natomiast jest umiarkowaną feministką kierującą się w życiu głównie zdrowym rozsądkiem.

Reklama

Perypetie tych dwojga śledzić będziemy w ich domu i... cukierni! Rodzinnym biznesie prowadzonym przez Janusza oraz jego ojca Stanisława (granego przez Jerzego Łapińskiego). Pewnego dnia do rodzinnego domu głównych bohaterów sprowadza się Jurek (Robert Górski), brat Marzeny który uciekł właśnie od swojej wieloletniej konkubiny Klary...

I tak rozpoczyna się humorystyczna podróż przez świat ludzkich relacji, zależności, problemów i sytuacji, z którymi bohaterowie muszą zmierzyć się w życiu codziennym. A wszystko to okraszone wspaniałą grą aktorską, celnym poczuciem humoru i interakcją z publicznością. "Słodkie życie" będzie bowiem realizowane na żywo przy udziale widowni!

- To, co jest najtrudniejszym elementem tej produkcji, jest jednocześnie jedną z jej najmocniejszych stron - tłumaczy reżyser serialu Mirosław Bork. - Nagrywamy odcinki pilotażowe na żywo. Odchodzimy od schematu tzw. dogrywania publiczności do gotowego i zmontowanego materiału. W "Słodkim życiu" aktorzy już podczas nagrania wystąpią przed pełną widownią - dodaje.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: życia | "Słodkie życie"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy