Reklama

Reklama

Sławomir radzi sobie bez telewizora

Muzyk i showman Sławomir gości na ekranach telewizorów za sprawą programu "Big Music Quiz", który prowadzi w Dwójce. Co przewrotne, sam nie ma telewizora, bo obawia się, że wpatrywanie się w "szklane okienko" zabierałoby mu zbyt dużo czasu.

Sławomir przyznaje, że był kiedyś telemaniakiem

Od 11 marca, co niedzielę, na antenie Dwójki możemy oglądać program "Big Music Quiz", w którym rolę prowadzącego pełni Sławomir, znany Polakom przede wszystkim z przeboju "Miłość w Zakopanem". Przepytuje swoich gości, którymi są rozmaite gwiazdy, z tematu muzyki. W programie wspiera go żona, Magdalena "Kajra" Kajrowska.

"Ile cali liczy twój domowy telewizor?" - zapytaliśmy Sławomira. "Zdziwisz się - zero! Nie mamy telewizora w domu. Oglądamy coś ewentualnie na komputerze" - odpowiada showman. Sławomir był kiedyś telemaniakiem. Woli więc nie mieć na stałe telewizora, bo obawia się, że wpatrywanie się w ekran zabierałoby mu zbyt dużo czasu.

Reklama

Dla Sławomira i Kajry namiastką telewizora jest YouTube. "Jak każdy mężczyzna, lubię pooglądać nagrania z kamerek samochodowych z różnymi sytuacjami na drodze. Analizuję je i zastanawiam się, jakbym się zachował w danej sytuacji. Efekt tego jest taki, że ostrożniej obchodzę się z pedałem gazu" - mówi Sławomir.

Jego inną rozrywką jest oglądanie filmów wędkarskich. Muzyk kocha ryby i wędkowanie, ale jego polowania zazwyczaj kończą się bezowocnie. A oglądając innych pasjonatów, może poczuć się prawie tak, jakby sam upolował grubą rybę.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje