Reklama

Reklama

Siostry Godlewskie w "Tańcu z Gwiazdami"?

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie, autorki podbijającego internet wykonania świątecznej piosenki "Pada śnieg", przyznają, że chętnie wystąpiłyby w "Tańcu z Gwiazdami".

Wideo z wykonaniem "Pada śnieg" siostry Godlewskie zamieściły na YouTubie 19 grudnia 2017. Nagranie, które w kilka dni zdobyło 1,5 miliona wyświetleń, szybko stało się hitem internetu; o siostrach zaś nagle zrobiło się głośno.

"Internet jest w dzisiejszych czasach potęgą - to tu rozgrywa się pojedynek o miejsce w show biznesie. Naszym celem nie było zaistnienie w mediach. Ten występ to była czysta zabawa oraz wspólnie spędzony wyjątkowy czas. Spłynęło na nas 'błogosławieństwo' w postaci hejtu, który otworzył nam wrota do kariery" - siostry Godlewskie powiedziały w rozmowie z Polsat.pl.

Reklama

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie przyznały też, że gdyby dostały ofertę występu w "Tańcu z Gwiazdami", z pewnością zobaczylibyśmy je na parkiecie Polsatu.

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu na wiosnę 2018.

Przypomnijmy, że ostatnia edycja tanecznego show emitowana była wiosną 2017. Polsat zdecydował się na jesienną przerwę w produkcji "TzG", miejsce programu w bieżącej ramówce stacji zajęła nowość - "Wyspa przetrwania". Po rocznej przerwie program wróci jednak do Polsatu.

W mediach pojawiły się już pierwsze nazwiska osób, które zobaczymy na parkiecie.

Jak donosi jeden z magazynów, swój udział potwierdzili popularni dziennikarze Beata TadlaJarosław Kret, którzy prywatnie są parą. Widzów czeka ciekawe taneczne starcie telewizyjnych gwiazd.

Kto jeszcze zatańczy w programie Polsatu? Wśród wymienianych osób pojawiają się między innymi Ewa Farna, Renata Kaczoruk, Sandra Kubicka czy Barbara Kurdej-Szatan. Panie na razie nie potwierdziły jednak swego udziału w show.

Przypomnijmy, że finał 7. edycji "TzG" wygrał duet Natalia Szroeder - Jan Kliment.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje