Reklama

Show Pakosińskiej i... dzieci

W świąteczną sobotę zobaczymy ją jako prowadzącą show z udziałem dzieci. Program jest nowy, ponieważ castingi na małych bohaterów przeprowadzono w marcu. Jak spiszą się dzieciaki?

Nie ma wątpliwości, że dobrze! Bo dzieci są spontaniczne, otwarte i bezpośrednie. A tego właśnie wymaga formuła programu.

Reklama

Maluchy będą zadawały podchwytliwe pytania gwiazdom polskiego show-biznesu. Na pierwszy rzut producenci zaprosili gwiazdy: Marylę Rodowicz z córką, dziennikarza Marcina Prokopa oraz satyryka i showmana Szymona Majewskiego.

W programie padnie na pewno wiele zaskakujących pytań, usłyszymy zabawne puenty. Nie może być przecież inaczej, skoro gospodarzem "Ale mądrali!" jest Katarzyna Pakosińska słynąca ze swego perlistego śmiechu.

Dla artystki kabaretowej to dobra propozycja, ponieważ ciężko nie odnieść wrażenia, że odkąd odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju trudno jej odnaleźć się w show-biznesie. Przez jeden sezon Pakosińska prowadziła w TVN Style talk-show pt. "Pakozetka". Jednak jej rozmowy z mężczyznami nie miały dobrej oglądalności i zszedł z anteny po pierwszej serii.

Miejmy nadzieję, że zupełnie inaczej będzie z "Ale mądralami!". Wszak showmanka sama jest mamą. Maja ma już 10 lat. To właśnie dla niej Katarzyna Pakosińska postanowiła zrezygnować z kabaretu, który zabierał jej znaczną część życia. Ciągłe rozjazdy, próby...

Potrzebowała odpocząć, poza tym jest samotną matką. W jednym z wywiadów powiedziała: - Moja mama zrezygnowała z kariery naukowej. Babcia też została w domu. Mam więc wdrukowane w głowę, że moim obowiązkiem jest tak to wszystko zorganizować, żeby dobrze funkcjonowało. Chciałam łączyć i długo to się udawało.

Teraz, gdy poprowadzi "Ale mądrale!" na pewno jej życie będzie miało inny rytm. W latach 2005-2008 był już podobny program i nosił tytuł "Duże dzieci". Prowadził go Wojciech Mann. Również gościł gwiazdy konfrontując je z pomysłowością maluchów.

Najbardziej znaną kilkulatką tamtego czasu była Jadzia Nalepa, dziś już 14-latka. Czy i ten program wykreuje nowe kilkuletnie gwiazdy? Zobaczymy.

Co ciekawe, reżyserem "Ale mądrali!" jest Leszek Kumański, który wcześniej realizował właśnie "Duże dzieci". - Mam nadzieję, że program spodoba się widzom ze względu na swoją naturalność i niewymuszone, zabawne sytuacje, bo tu się nie da do końca niczego wyreżyserować czy choćby przewidzieć. Dzieci nie znając wcześniej pytań, będą wypowiadały się spontanicznie. Na pewno da to efekt zaskoczenia - opowiada Kumański.

Pierwszy odcinek programu "Ale mądrale!" w sobotę, 30 marca, o 18:30 na antenie TVP1.

Joanna Czaplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje