Reklama

Serialowe hity wrócą po wakacjach

Większość z nas planuje właśnie urlopy, tymczasem twórcy znanych seriali pracują w pocie czoła, żeby na jesień przygotować nowe sezony!

Ekipa "rodzinki.pl"

Przed nami lato pełne sportowych wrażeń (najpierw Euro, potem olimpiada) oraz emocji związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży. Ale pragniemy podkreślić, że po wakacjach wcale nie będzie nudno! Na ekrany naszych telewizorów wrócą lubiane seriale, które wypełnią nam długie jesienne wieczory.

Od Boskiej do Boreckiej

Reklama

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej powinni być zadowoleni, bo gwiazda nie zwalnia tempa i już jesienią zobaczymy ją ponownie w dwóch produkcjach. Stacja TVN zdecydowała o kontynuacji serialu "Druga szansa", w którym aktorka gra główną bohaterkę - Monikę Borecką. Jednocześnie wiadomo już, że powstanie dziewiąty sezon "rodzinki.pl".

Postaw na hit!

Po wakacjach wrócą również bohaterowie "Rancza". To będzie dziesiąty sezon, ale kto wie, może znów zostanie podjęta decyzja o kontynuacji? Już kilka razy zapowiadano koniec opowieści o mieszkańcach Wilkowyj i zmieniano zdanie w tej sprawie. Zobaczymy też piątą odsłonę "O mnie się nie martw". Czy tym razem para głównych bohaterów usłyszy marsz weselny? A co czeka polsatowskie "Przyjaciółki"? Finał siódmego sezonu był naprawdę dramatyczny.

Brak decyzji?

Chociaż już rozpoczęły się zdjęcia do szesnastego sezonu "Ojca Mateusza", to podobno trwają wciąż negocjacje w sprawie zakupu tej serii przez TVP. Na pewno wszystko skończy się dobrze, bo bez śledztw sandomierskiego księdza trudno wyobrazić sobie jesień.

MJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Ranczo | Rodzinka.pl | Ojciec Mateusz | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje