Reklama

Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

Trwają intensywne przygotowania do wznowienia produkcji nowych odcinków seriali "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prace miały ruszyć w marcu, ale te plany pokrzyżowała pandemia COVID-19.

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie serialu "M jak miłość" (2008)

Wiele wskazuje na to, że już w najbliższych tygodniach ekipy wrócą do nagrywania zdjęć, przy zachowaniu stosownych procedur zapewniających ich bezpieczeństwo na planie.

Reklama

"Przygotowujemy się intensywnie do powrotu na plany naszych seriali. W nowym rygorze sanitarnym, by przy zachowaniu środków ostrożności było dla ekipy bezpiecznie" - mówi PAP Life Karolina Baranowska z produkcji seriali "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Na sygnale" i "W rytmie serca".

O nowym reżimie sanitarnym i powrocie na plan serialu "Barwy szczęścia" pisała wczoraj na swoim koncie na Instagramie Maria Dejmek. Aktorka, która wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej, pojawi się na planie serialu w połowie czerwca. Nie jest to jedyna osoba z obsady seriali, która już może szykować się do zdjęć.

"Oczywiście produkcje seriali rezerwują terminy u aktorów i przygotowują wstępne kalendarzówki. Wkrótce, mam nadzieję, będę mogła potwierdzić datę powrotu na plany" - mówi Baranowska o postępach pracy nad powrotem na plany. Kalendarzówki to specjalne rozpiski zaplanowanych scen do nakręcenia w danym dniu.

Z powodu pandemii COVID-19 zachowanie środków ostrożności to konieczność, bez której powrót do pracy na planach zdjęciowych byłby niemożliwy. Aktorzy i członkowie ekipy muszą mieć między innymi aktualne testy na obecność koronawirusa, na bieżąco mierzy się też im temperaturę. Według informacji PAP Life, pandemia będzie też tematem przynajmniej jednego z odcinków medycznego serialu "Na dobre i na złe".

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama