Reklama

Reklama

Serialowa wiosna w TVN7

Na początku kwietnia, tuż po premierze w USA, widzowie TVN7 obejrzą nowy serial kultowej producentki Shondy Rhimes, "Blef" (The Catch). Jeszcze w marcu na antenie pojawi się premierowo amerykański serial prawniczy "Sposób na morderstwo" oraz kolejne sezony "Chirurgów", "Agentki o stu twarzach" i "Tajemnic Laury".

Na początku kwietnia, tuż po premierze w USA, widzowie TVN7 obejrzą nowy serial kultowej producentki Shondy Rhimes, "Blef" (The Catch). Jeszcze w marcu na antenie pojawi się premierowo amerykański serial prawniczy "Sposób na morderstwo" oraz kolejne sezony "Chirurgów", "Agentki o stu twarzach" i "Tajemnic Laury".
Plakat serialu "Sposób na morderstwo" /materiały programowe

Wiosna w TVN7 zdecydowanie należy do silnych kobiet.

Annalise Keating (Viola Davis) jest wziętą adwokatką i prowadzi popularne zajęcia z postępowania karnego dla studentów prawa. Nie lubi przegrywać w sądzie. Swoich podopiecznych uczy jak radzić sobie na sali sądowej, dyskredytować najważniejszych świadków, szukać nowych podejrzanych i podważać kluczowe dowody. Nie interesuje ją omawianie nudnych teorii prawnych. Co roku najlepsi studenci dostają możliwość odbycia prestiżowego stażu w jej kancelarii. Walka o miejsca trwa od samego początku. Wszyscy chcą być jak Annalise. Wybrani stażyści nie podejrzewają, że praktyka u ich wykładowczyni wpłynie nie tylko na ich karierę zawodową, ale zmieni całe ich życie. Zatrudnieni przez Annalise studenci, zostaną wplątani w morderstwo, które wstrząśnie całym uniwersytetem. Jedno jest pewne!

Reklama

W tym serialu nic nie jest takim jakim się wydaje. Premiera pierwszego odcinka "Sposobu na morderstwo" już 24 marca. Za rolę w tym serialu Viola Davis została uhonorowaną prestiżową nagrodą telewizyjną Emmy.

3 kwietnia widzowie TVN7 będą mieli szansę poznać kolejną niesamowitą kobietę - Alice Vaughan (Mireille Enos). To główna bohaterka nowego serialu "Blef", który stacja wyemituje tuż po premierze w USA! Alice jest jednym z najlepszych prywatnych detektywów w Los Angeles. Ma ogromne doświadczenie, niesamowitą intuicję i jest zawsze o krok przed tym, którego  tropi. Na życie osobiste też nie może narzekać. Ma przystojnego narzeczonego - Kieran Booth (Peter Krause), który szaleje na jej punkcie i rozpieszcza ją na każdym kroku. Pewnego dnia, kilka tygodni przed ślubem życie Alice wywraca się do góry nogami. Jej narzeczony znika jak kamień w wodę, a konta bankowe Alice są kompletnie wyczyszczone. Doświadczona pani detektyw dała się oszukać jak dziecko. Teraz zrobi wszystko, żeby odnaleźć oszusta, w którym się zakochała. Prawdziwa rozgrywka dopiero się zaczyna...

"Blef" to nowy serial wyprodukowany przez Shondę Rhimes. TVN7 pokaże go jako pierwsza stacja w Polsce,  tuż po premierze w USA! Premierowy odcinek 3 kwietnia.

W marcu na antenie TVN7 kolejne sezony znanych i kultowych seriali.

Od poniedziałku, 7 marca drugi sezon "Tajemnic Laury". Genialna pani detektyw grana przez rewelacyjną Debrę Messing musi stawić czoła kolejnym zagadkom kryminalnym. Nie może obejść się bez wpadek i zabawnych sytuacji, zwłaszcza, że główna bohaterka samotnie wychowuje dwóch rozbrykanych synów.

8 marca (wtorek) startuje w TVN7 trzeci sezon kultowego serialu "Chirurdzy". Uwielbiani przez widzów lekarze z Seattle zajmą się nowymi nietypowymi przypadkami medycznymi i zostaną uwikłani w kolejne skomplikowane historie życiowe. To nie lada gratka dla wszystkich fanów serialu i dla tych, którzy jeszcze nie dali się namówić na oglądanie tej niesamowicie wciągającej produkcji.

"Agentki o stu twarzach" też nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka, Jennifer Garner, znakomicie wciela się w rolę podwójnej agentki, która rozpracowuje tajną agencję terrorystyczną, zdobywa informacje dla CIA i jednocześnie prowadzi normalne studenckie życie. Pierwszy odcinek serialu już 11 marca (piątek).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TVN 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL