Reklama

Reklama

Serial "Dexter" powraca

Fanów introwertycznego mordercy Dextera Morgana z pewnością ucieszy wiadomość opublikowana przez serwis Deadline.com. Okazuje się bowiem, że już na początku 2021 roku ma ruszyć produkcja nowej, limitowanej serii o perypetiach policyjnego eksperta od krwi, który po godzinach staje się mordercą. I co nie mniej ważne, w roli głównej powróci uwielbiany Michael C. Hall.

Michael C. Hall znów wcieli się w Dextera Morgana

O powrocie serialu na ekrany mówiło się od chwili, w której się zakończył. Głównie z powodu niekoniecznie udanego finału, w którym to Dexter Morgan ucieka z Miami i rozpoczyna nowe życie jako drwal.

Prezes Showtime, David Nevins, twierdził wówczas, że serial "Dexter" jest tym, nad którego kontynuacją zastanawiałby się, ale wyłącznie z Michaelem C. Hallem na pokładzie, za to w zupełnie odmienionym anturażu. "To nie mogłaby być zwykła kontynuacja" - dobitnie podkreślał.

I nie będzie. Michael C. Hall, który grał w serialu od 2006 do 2013 roku, powraca z showrunnerem Clyde Phillipsem. Jak podaje Deadline.com przeprowadzka i ucieczka Dextera okażą się sprytną mistyfikacją. Główny bohater zamieszka bowiem w Oregonie pod zmienionym nazwiskiem, a ukochaną Hannah i syna ulokuje w bezpiecznej Argentynie.

Reklama

Reboot ma mieć 10 odcinków, produkcja rozpocznie się na początku 2021 roku, a premiera jest planowana na jesień 2021 roku. Producentem serialu jest Showtime, a producentami wykonawczym: Phillips, Hall, a także John Goldwyn, Sara Colleton, Bill Carraro i i Scott Reynolds.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Dexter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje