Reklama

Seksowna pani psycholog

W trzecim odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa", który na antenie TVP 1 pojawi się już w marcu, do łódzkich policjantów dołączy bardzo atrakcyjna pani psycholog specjalizująca się w tworzeniu profili mordercy i ich ofiar. W roli doktor Ewy Wilk zobaczymy Karolinę Gorczycę.

Pani psycholog Ewa Wilk (Karolina Gorczyca) pojawi się na łódzkiej komendzie na prośbę komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), by pomóc policjantom w rozwiązaniu jednej ze spraw. Bromski uzna bowiem, że znacznie łatwiej będzie mu wpaść na trop zabójcy, jeśli dowie się wszystkiego o ofierze. Kiedy powie Puchale (Ireneusz Czop), że zwrócił się po pomoc do profilerki, ten spodziewać się będzie, że dołączy do nich starsza kobieta z okularami na nosie i siwizną na skroniach. Zdziwi się bardzo, gdy w drzwiach zobaczy bardzo atrakcyjną młodą dziewczynę o czarującym uśmiechu i seksownym spojrzeniu.

Reklama

Choć Ewa Wilk została przez Bromskiego poproszona o udział w rozwiązaniu tylko jednej konkretnej sprawy, okaże się, że jej pomoc jest wręcz nieoceniona. Policjanci uznają, że Ewa powinna pracować z nimi częściej. Nowa profilerka szybko i na dłużej zadomowi się więc w łódzkiej komendzie.

Wcielająca się w Ewę Wilk Karolina Gorczyca jest aktorką o ogromnym dorobku. Ma dopiero 28 lat, ale może się już pochwalić mnóstwem wspaniałych ról. Oglądaliśmy ją m.in. jako Rudą w "Czasie honoru", Lenę w "Usta Usta", Klarę w "Majce", Iwonę w "Na dobre i na złe", oraz w filmach "Skrzydlate świnie", "Miłość na wybiegu" i "Korowód".

"Komisarz Alex" nie będzie tej wiosny jedynym serialem z jej udziałem, jaki zobaczymy w TVP. Karolina pojawi się też na naszych ekranach w rosyjsko-ukraińskiej produkcji "Anna German".

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje