Reklama

Reklama

"Seks w wielkim mieście": Wraca Mr. Big!

To dobra wiadomość dla fanów serialu "Seks w wielkim mieście". Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Chris Noth jednak wystąpi w kontynuacji produkcji, "And Just Like That".

To dobra wiadomość dla fanów serialu "Seks w wielkim mieście". Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Chris Noth jednak wystąpi w kontynuacji produkcji, "And Just Like That".
"Sex w wielkim mieście" - sezon 3 /Paramount Pictures/Newsmakers /Getty Images

Informacje o tym, kto pojawi się w obsadzie dziesięcioodcinkowej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", rozpalają do czerwoności fanów serialu. Najpierw świat obiegła informacja, że kontraktu nie podpisała ulubienica widzów Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha Jones.

Później spekulowano, że na ekran nie wróci również mąż Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Mr. Big (Chris Noth). Lukę w sercu Carrie miał wypełnić Aidan Shaw (John Corbett), który potwierdził swój udział w serii. Na szczęście doniesienia o braku udziału Notha w kontynuacji okazały się przedwczesne. 

Reklama

"Jestem podekscytowany, mogąc ponownie pracować z Chrisem nad 'And Just Like That...'. Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział historii 'Seksu w wielkim mieście' bez naszego Mr. Biga?" - powiedział producent wykonawczy Michael Patrick King. 

Chris Noth za rolę Biga był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu. Ostatnio zagrał u boku Sama Worthingtona w "Manhunt: Śmiertelna rozgrywka". Obecnie możemy go zobaczyć w programie kryminalnym "Equalizer".

Warto zauważyć, że dziennik "Daily Mail", który już kilka dni temu donosił, że Noth weźmie udział w kontynuacji, podaje również, że na plan powróci David Eigenberg, czyli Steve, serialowy mąż Mirandy Hobbes. Wcześniej podawano, że aktor odmówił udziału w produkcji. 

"And Just Like That"

Media donoszą, że oryginalny serial HBO Max będzie podążał śladem Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które będą zmagać się ze skomplikowaną sytuacją życiową kobiet po 50-tce w wielkiej metropolii. Zdjęcia mają wystartować już latem!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy