Reklama

Schejbal powraca na ekran

"Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magdalena Schejbal zagości na dłużej, a jej ekranowe wcielenia zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka, wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.

W serialu "Przepis na życie" emitowanym na antenie telewizji TVN, Schejbal wciela się w postać Zuzy, córki Michała (Jan Englert). Jej postać doda trochę goryczy do życia głównej bohaterki - Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek). Tym razem Anka będzie musiała walczyć o swoją drugą miłość, czyli restaurację Przepis, którą będzie chciała przejąć Zuza.

Reklama

"Moja postać będzie wyrazistym, ale czarnym charakterem serialu. Zuza to dziewczyna, która przyjeżdża ze Szwajcarii, gdzie mieszkała razem z matką. Jej pogmatwany życiorys i różne koleje losu powodują, że postanawia odnaleźć ojca, który do tej pory nie istniał w jej życiu. Ojcem okazuje się być Michał, partner Ireny. Poprzez różne koligacje i koniugacje moja bohaterka namiesza w życiu bohaterów" - powiedziała Schejbal.

Aktorkę będzie można oglądać również w telewizyjnej Jedynce. Od września na antenę powraca bowiem serial "Blondynka". Tu Schejbal wciela się w postać Jagny, przyjaciółki tytułowej bohaterki - Sylwii Kobus (Julia Pietrucha). Energiczna i zdecydowana Jagna pojawiła się już w pierwszej serii produkcji, jednak teraz wątek z jej udziałem zostanie rozszerzony.

"W 'Blondynce' razem z Martą Ścisłowicz kreujemy niewielkie, ale znaczące postaci. Jako przyjaciółki serialowej Sylwii Kobus, towarzyszymy jej w doli i niedoli. Prawdopodobnie 'Blondynka' będzie pisana dalej, więc to lato i następne będzie pracowite" - zdradziła Schejbal.

Po niemal dwuletniej przerwie, przerywanej epizodami w serialu "Prawo Agaty" i rolą jurorki w programie "Kilerskie karaoke", Schejbal z nową energią powraca do pracy.

"Tak się złożyło, że nadchodzące miesiące będą bardzo pracowite. Z czego zresztą bardzo się cieszę. Po chwili odpoczynku i przerwy, podczas której mogłam poukładać sobie pewne rzeczy, na które nie miałam dotąd czasu, z nową energią wracam do intensywnej pracy" - stwierdziła aktorka.

Przerwa w pracy była wynikiem niespodziewanego zrezygnowania artystki z udziału w serialu "Szpilki na Giewoncie". Głośne odejście aktorki skończyło się jeszcze większym skandalem i konfliktem między nią, a producentem serialu. Spór znalazł swój finał w sądzie. Od wielu miesięcy toczy się proces przeciwko Schejbal, która została oskarżona o zniesławienie swojego byłego pracodawcy.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje