Sarah Jessica Parker bierze "Rozwód"

"Rozwód" - nowy serial komediowy HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem, zadebiutuje w ramówce stacji 10 października.

Sarah Jessica Parker w serialu "Rozwód"

Frances (Sarah Jessica Parker) zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem i dochodzi do wniosku, że jej małżeństwo z Robertem (Thomas Haden Church) nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. Kobieta marzy o nowym początku i prosi męża o rozwód. Mężczyzna jest zdziwiony i urażony. Próbuje zrozumieć motywy żony i przekonać ją do zmiany zdania. Kiedy to nie pomaga, wpada w złość. Frances szybko uzmysławia sobie, że rozstanie nie będzie tak łatwe, jak jej się to początkowo wydawało.

Laureatka czterech Złotych Globów Sarah Jessica Parker (hit HBO "Seks w wielkim mieście") powraca do HBO w słodko-gorzkim serialu opowiadającym o małżeństwie z długoletnim stażem, które decyduje się na rozwód.

Obok niej występują nominowany do Oscara Thomas Haden Church ("Bezdroża"), dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy Molly Shannon ("Maria Antonina"), Talia Balsam (serial "Mad Men") oraz Tracy Letts (serial "Homeland"). Pomysłodawczynią serialu jest Sharon Horgan (serial "Catastrophe").

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker | Rozwód (serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje